Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@revoolution Wiadomo, ale Janusze z głównej za ten komentarz, by Ci #!$%@? z 50 minusów. XD

Ja tam szanuję osiągnięcia, ale tamci Janusze są odkelejeni mocno.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@revoolution Siatkę nawet sporo osób ogląda w Polsce, sam nawet obejrzę jakiś final MŚ/ME jak Polska gra. Mamy top ligę, ale Janusze mówią, że za dużo hajsu idzie na piłkę, gdzie siatka jest bardzo mocno finansowana przez państwo. XD Główna to stan umysłu.

Przy czym Puchar Narodów Afryki pewnie ogląda więcej osób niż MŚ w siatę, a oni chcą z tego robić sport narodowy. XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JohnnyPomielony Gdzie ja coś pisałem o zaoraniu siatkówki? XD

Wejdź sobie na główna w znalezisku gdzie siatkarze pokonali Brazylię. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja jestem team piłka. Siatki nie hejtuję, jedynie jej kibice mają kompleks piłki kopanej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JohnnyPomielony Wyluzuj Janek, ja nie pisałem żeby zaorać ani siatkę ani piłkę, a Ty mi coś żebym sobie ogródek zaorał. XD

Tobie tym bardziej nic nie pisałem, że ty coś takiego pisałeś. To kto tu ma problemy z czytaniem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Wejdźcie na główna, to dowiecie się, że to powinien być sport narodowy a piłkę kopaną zaorać. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@JohnnyPomielony Naucz się czytać ze zrozumieniem i chociaż trochę zmądrzej. Wtedy możemy rozmawiać. XD
  • Odpowiedz