Wpis z mikrobloga

#!$%@? biegam po tym #eldenring jak zjeb bo nie wiem kompletnie co robic xD zabilem z dwa bossy, jakiegos dziada z ogonem w jaskini i dyniogłowego kogoś, z magritem czy jakos tak walczylem chyba z godzine i udalo mi sie go zbic tylko do polowy xD pomocy bo sie gubie jak male dziecko
#gry
methhod - #!$%@? biegam po tym #eldenring jak zjeb bo nie wiem kompletnie co robic xD...

źródło: 20240629181530_1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
nie wiem kompletnie co robic xD


@methhod: łaska (ogniska) wskazuje drogę gdzie należy iść, NPC też sporo podpowiadają, ale ogólnie esencją gry jest eksploracja, także jak gdzieś dotrzesz to zbadaj dobrze dany region, jeśli wrogowie biją zbyt mocno to się wycofaj i idź w inym kierunku... main qiest to dotarcie z Malenią na płaskowyż Altus i dalej dotarcie do stolicy, a jeszcze dalej do kuźni olbrzymów, ale po drodze jest
  • Odpowiedz
@methhod: I jak lore i story? Ogarniasz, podoba się, czy jednak bez oglądania youtube'a ni #!$%@? nie da się nic zrozumieć? Nie grałem w Eldena, ale ciągnie mnie do tego od jakiegoś czasu. Do tej pory przekonali mnie ludzie tutaj na wykopie którzy ogrywali, ale miałem wrażenie że większość oglądała filmiki objaśniające, a dobrze usłyszeć opinię kogoś kto wydał hajs (albo nie xD) i ogrywa na świeżo.

@haloczymnieslychac

no
  • Odpowiedz
@methhod: jezdzic torrentem (jesli go masz) i obserwować, masz sie bawic zaczniesz czaic o co chodzi to jest to imo zabawa gwarantowana
  • Odpowiedz
@methhod @Wink Przeszedłem grę dwa razy. Pierwszy raz całkiem sam, bez żadnych solucji. Przy drugim razie korzystałem z poradnika. Nieporównywalnie lepiej bawiłem się za pierwszym razem grając na czuja. I też często błądziłem. To jest chyba nieodłączny element tej gry.
P.S. Kupuj kamienne klucze jak tylko masz możliwość :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Wink: za krótko gram żebym mógł coś więcej powiedzieć. Póki co za mną intro, parę npc napotkanych na drodze, gość zamieniony w drzewo, boss który twierdzi że mam za duże ambicje i sala okrągłego stołu czy coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na ten moment - mało story, mało lore ale to chyba standard w soulslike'ach? I co by nie było, jak zagubionym bym nie był,
  • Odpowiedz
@methhod jak grasz pierwszy raz to nie bój się poradników, summonów i innych ułatwiaczy. Gdy zdasz sobie sprawę jak ta gra jest prosta to nagle będziesz czuł z niej frajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie możesz pokonać bossa to idź gdzie indziej i się wzmocnij. Szukaj broni z krwawieniem. Jeśli nie zdobyłeś dzwonka do przywoływanie summonów to go kup. Jeśli nie masz czym ulepszyć broni to
  • Odpowiedz
@methhod Jak wpiszesz w Google „elden ring map” to ci wyskoczy taka fajna stronka gdzie wszystko masz pokazane na kategorie i będziesz mógł odhaczać co zrobiłeś, polecam.
  • Odpowiedz
@methhod: Po prostu zwiedzaj i leveluj, nie bój się zmieniać broni, eksperymentuj, jak gdzieś za trudno to idź gdzieś indziej, niektóre ataki możesz uniknąć skokiem, nie tylko przewrotem.
  • Odpowiedz