Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: Polki niestety nie są wysportowane, ciała obwisłe nawet w młodym wieku. W liceum było widać, że przeważająca część dziewczyn nigdy nie ćwiczyła, tylko wiecznie na zwolnieniach albo miała "te dni"
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: dziecko w młodym wieku powoduje zahamowanie rozwoju takiej kobiety, nie poznaje świata, nie śledzi trendów tylko zamyka się w pieluchach i kupkach. Pojawia się kryzys w związku bo mąż/partner ma dość nudnej kobiety i odchodzi do innej przebojowej i nowoczesnej. Potem kobieta szuka w wieku 32 lat nowego frajera, ale niestety jest wyprana z osobowiści i jest nudna jak #!$%@?. Jedynym jej atutem jest oklapła tsipa po porodzie bękarta.
  • Odpowiedz
@olokynsims: To niestety prawda, nie wiem dlaczego dziewczyny to sobie robią i co takiego pięknego w tatuażu na całej ręce czy nodze. Z drugiej zaś strony, one i tak mają powodzenie, bo zazwyczaj są pewne siebie, często wychodzą, mają znajomych. Ciuchy to już kwestia gustu i pieniędzy. Ja np nie mam kasy ostatnio i chodzę zaniedbana, ale jak o siebie kiedyś dbałam to i tak dla facetów byłam niewidoczna. To
  • Odpowiedz
  • 0
@lubiejescfrytki: Ja wiem, dlaczego tak się dzieje, to jest dziura w ciele energetycznym. Nasi przodkowie malowali sobie ciało, ale zmywalną farbą, a trwałe tatuaże służyły do oznaczania w formie ostrzeżenia przed złymi ludźmi.
Czy takie dziewczyny mają powodzenie? Nie powiedziałbym, one mają wzięcie, a to zupełnie inna sprawa. To, że kręcą się wokół nich jacyś goście, nie oznacza, iż są oni wartościowi, i chcą z nimi budować jakiekolwiek poważne relacje.
  • Odpowiedz