Wpis z mikrobloga

@Borysko_88 jest bardzo lekka, orzeźwiająca. Jak się jeszcze zimne młode ziemniaczki da i jajco to nawet sobie chłop poje. Bardzo tania i można szybko przygotowac

Najlepsza na maślance albo kwaśnym mleku, takim prawdziwym.
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: Jakąś tam popularność ma, chociaż większość pewnie i tak kojarzy ich jako tych od muzyki do pierwszego trailera do Cyberpunka. Sam się wtedy w 2013 pierwszy raz z zespołem zetknąłem.
  • Odpowiedz
@Wink: to ja już ich słuchałem jeszcze wcześniej (parę lat wcześniej chyba "make me feel" było w reklamie jakiegoś szamponu, Loreal zdaje się) chyba od 2009 czy 2010. No i jeszcze na Woodstocku byli, ale ten koncert był średni no i bez obecnej wokalistki, lepiej wspominam ich z gdańskiego B90 w chyba 2014 - ten koncert to był ogień 🔥 🔥 🔥
Koncerty planują na jesieni, wybierasz się?
  • Odpowiedz
@mocarny_knur ja robię na maślance kefirze i jogurcie jednocześnie

@Borysko_88 a próbowałeś? Nienawidziłam botwinki całe dzieciństwo i kawał dorosłości, a w chłodniku mi smakuje. Oprócz botwiny jest jeszcze ogórek, rzodkiewka, koper i szczypiorek, które doskonale wyważają smak.
  • Odpowiedz
@Kremufka2137:

Koncerty planują na jesieni, wybierasz się?


Ja koncertowy nie jestem, ostatnio na Woodstocku to 2016 byłem i... cóż, tyle xD
Wciąż cholernie dobrze jest przeczytać na mikroblogu, że ktoś tego słucha, aż mnie wzięło żeby tak wieczór spędzić ze słuchawkami na uszach ^^
  • Odpowiedz