Wpis z mikrobloga

Nawet jak w szpitalu bylem i pielegniarka przychodzila i cos tam bla bla zagadywala to ja nie umialem nic odpowiedzieć. Bylo tylko "Mhm" "Tak" albo sie głupio śmiałem w stresie. Taki to moj social skill xD. Nie wiem czy ta pustka w głowie jest spowodowana stresem czy poprostu jestem nudnym człowiekiem

#przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
Nawet jak w szpitalu bylem i pielegniarka przychodzila i cos tam bla bla zagadywala to ja nie umialem nic odpowiedzieć. Bylo tylko "Mhm" "Tak" albo sie głupio śmiałem w stresie. Taki to moj social skill xD. Nie wiem czy ta pustka w głowie jest spowodowana stresem czy poprostu jestem nudnym człowiekiem


@zielonykszak: TO JAK TY DO LEKARZA TRAFIŁEŚ?
-co panu dolega? Płyta doktor.
-hymmm.
-a
  • Odpowiedz
@zielonykszak: najwazniejsze by ze stresem nauczyc sobie radzic. Jeden sie boi rozmow, inny jedzic autem. W sumie kadzy sie czegos boi i na koncu dizelimy sie na tych co ten strach pokonali i tych co dla wyimaginowanych problemow zniszczyli sobie zycie.
  • Odpowiedz
@zielonykszak Mam to samo, ja to nawet nie wyobrażam sobie być różową i być w związku z taką osobą jak ja xD. Nudne życie, no chyba że różową interesuje to samo co mnie czyli nic szczególnego i wszystko po trochu
  • Odpowiedz
@zielonykszak: ja odwrotnie miałem, zagadywalem śmieszkowałem a one i tak nadęte były i wyglądały jakby siedziały za karę. Raz w nocy przywiezli chłopa, po jakims czasie zabrali go na inny odział. Pielęgniarka przywiozła jego łóżku, no to mówię "jak szybko ludzie odchodzą w tym szpitalu" Pacjenci w śmiech a ta tylko popatrzyła na mnie jak na debila i poszła #!$%@?
  • Odpowiedz