Wpis z mikrobloga

Zmieniłem dostawcę Internetu i pojawił się problem w LOLu.
Za każdym razem od 2 minuty meczu ping rośnie do 10k i zrywa połączenie, utrzymuje się do końca meczu.
Jak włączę potem kolejny mecz podobna sytuacja 2 min gry i zerwanie połączenia.
Wszystkie speedtesty pokazują że z Internetem jest ok, już nie bardzo mam pomysł co może być problemem.
#leagueoflegends
  • 6
  • Odpowiedz
@Papaya: Kurde, też ostatnio coś takiego mam i dostaje #!$%@?...

Jak wpiszesz sobie hasło league of legends wifi problems to w ogóle okazuje się, że u niektórych to nawet powoduje zrywanie wifi i inne akcje.

U mnie właśnie tylko podczas grania w LoLa całe wifi mi się #!$%@? na pysk, czasem to są jakieś zwiechy, czasem 20-30 sekund bez neta, czasem muszę hotpota włącząć żeby grę kończyć
  • Odpowiedz
@Papaya: Czy wraz z ze zmnianą dostawcy, wymienili Ci też router? Bo jest szansa, że tam masz pozmieniane ustawienia. Niestety jeżeli masz modem od dostawcy to nie będziesz mógł się zalogować do niego i trzeba przedzwonić do nich, żeby zmienił ustawienia (jak mają minimalnie ogarnięty zespół to sami będą wiedzieli co tam się psuje).
  • Odpowiedz
  • 0
@Xinnoth: dziwna sprawa, najciekawsze że problem występuje tylko LOLu, jak włączę War Thundera np. to problem nie występuje. No i najciekawsze jest to ze za każdym razem idealnie 1,50 - 2 min meczu i ping zaczyna rosnąć jak w zegarku do jakiś 10k po czym jest zerwanie połączenia. Tak jakby coś blokowało serwery.

@Odnel Tak, nowy router. Nie wiele mogę w modemie pozmieniać, szczególnie że to światłowód z play.
  • Odpowiedz
  • 0
@Caban1908: Doczytałem się na jakimś forum co jest przyczyną, bo zaczęły się pojawiać problemy w innych grach. Generalnie Obecnie Play ma #!$%@? ustawienia swoich sieci i kłócą się z urządzeniami. Niestety sam Play nic z tym nie chce zrobić, więc póki jeszcze mogę odstąpię od umowy. Sporo osób ma problemy z tymi modemami od tego operatora i zazwyczaj są to właśnie problemy w grach albo niezaładowywanie się w pełni niektórych
  • Odpowiedz