Wpis z mikrobloga

@RobertinoIncelino: tak, taki właśnie jest skutek 8 lat zaniedbań PiS-u broniącego wungla zamiast budować elektrownie atomowe.

Nie należy zapomnieć też o sprzedaży wiz, wpuszczaniu migrantów oraz oddaniu (bo ze względu na drastycznie zaniżoną cenę nie da się tego nawet nazwać sprzedażą) Lotosu Arabom i węgierskim pachołkom Putina.
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch: Co ci z tego Lotosu ja nawet nie wiedziałem że to polska firma, nigdy tam nie tankowałem. moim zdaniem dobra decyzja. Wyniki Orlenu też pokazały że dobra.
Sprzedawanie wiz lepsze niż wpuszczanie jak leci uchodźców co nawet do ambasady nie potrafią trafić. Po drugie tak te wizy sprzedawali że dopiero teraz widać zauważalny wzrost kolorowych braci.
Elektrownie atomową już budował Tusk, teraz będzie "kontynuował budowę". Efekt jest taki że
  • Odpowiedz
@RobertinoIncelino:

Co ci z tego Lotosu ja nawet nie wiedziałem że to polska firma, nigdy tam nie tankowałem. moim zdaniem dobra decyzja. Wyniki Orlenu też pokazały że dobra.


Nie no, genialna. Utrata kontroli nad dużą, nowoczesną rafinerią w cenie na poziomie niższym niż jej roczny zysk. Super, brawo Jarosław
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch: Taa taka nowoczesna że nikt jej nie chciał kupić xD hehe. Zaznaczam że to połowę lotosu zostało sprzedane, takie były wymogi.

Sprzedając wizę właśnie wiesz komu ją sprzedajesz.
Masz niskie IQ albo dostajesz kase za sianie tych typowo politycznych zagrywek.
Na takie coś to się łapię motłoch który na was głosuje chłopaczku.
Ja jestem elita.
  • Odpowiedz