Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja zauważyłem że tag ostatnio podupadł? Stali bywalcy będący pewnymi trucelami przestali się odzywać, porobiły się jakieś zamknięte grupki z dynaminą i coraz więcej tu ściąga bogaczy co nawet nie byli w skórze przegrywa. Hitem ostatnio jest dla mnie @BarBer1987. Lurkuje sobie tag, czytam jego wpisy i początkowo myślę że chłop jak nic. Kreuje się na przegrywa, wygląda na człowieka z problemami, wyśmiewa problemy normictwa i po czasie okazuje się że to #programista15k xd. Dodatkowo jeszcze szuka drugiej roboty i jak sam pisze liczy na zarabianie 30k miesięcznie. Przecież zarabiając 30k miesięcznie to można mieć zajebiste życie kompletnie nie do osiągnięcia dla przegrywa niszczącego sobie zdrowie w kołchozie. Na tym właśnie polega znaczna część dramaturgii przegrywa, czyli jest się antyspołeczną pierdołą z zerową dynaminą, a trzeba się męczyć z januszami i grażynami w kołchozie robiąc rzeczy które człowieka kompletnie nie obchodzą, są w #!$%@? nudne, upierdliwe i jeszcze co najgorsze w upokarzających warunkach za upokarzającą stawkę. Człowiek by chciał to zmienić ale wraca z kołchozu na tyle #!$%@? że nie ma w ogóle siły się wziąc za rozwój bo usypia na stojąco bo przecież przez swoje #!$%@? geny wiecznie nie ma siły na nic. Jakieś oskarki po studiach patrza na takiego i się dziwią jak się godzi na coś takiego i myślą że taki przegryw żyje jak bydle, a nie człowiek. A co innego zostało niby skądś kasę trzeba mieć, na normalne roboty ludzie wysyłają setki CV to weź tam się dostań.

Aż mnie skręca jak sobie pomyślę o ludziach pracujących zdalnie w pracach z perspektywami i ciekwszych od gówno robót co biadolą jak to nie przegrywają życia. Hlip hlip jaki ja biedny bo za miesiąc pracy zarobię na 10% kawalerki w wojewódzkim, rok czasu i mogę kupić mieszkanie bez kredytu na które polak robak musi #!$%@?ć 30 lat hipoteki gdzie splaca lichwę płacąc 300 zł kapitału i 1500 zł #!$%@? ODSETEK o ile w ogóle uzbiera 100 000 zł na wkład własny. I trzeba się kisić z patologiczną rodzinką w gówno powiatowym w polsce C będąc #!$%@? przez janusza w jego obrzydliwym obozie zagłady. Aż w końcu psycha siądzie i #neet ale to wtedy powodzenia z sąsiadami cisnącymi beke wszechwiedzącymi i rodzinką.

Dobrze że usunąłem konto i przestałem pisać i nie dziwię się ludziom takim jak @CulturalEnrichmentIsNotNice że odchodzą w cień i przestają się udzielać. Bo to jest śmiechu warte że ludzie zarabiający zdalnie z domku chore pieniądze wchodzą tutaj pozorować się na wielce przegrywów. Prawda jest taka że #!$%@? geny prowadza do biedy, a ci co sobie radzą w dynamicznych korpo i wygrywają na rynku pracy to #!$%@? A NIE PRZEGRYW.

#przegryw #depresja #nerwica
  • 21
  • Odpowiedz