Wpis z mikrobloga

Witajcie, mistrzowie koΕ›ci i pΔ™dzla! πŸŽ²βš”οΈπŸ–ŒοΈ

Dzisiaj chciałbym Wam pokazać niedawno pomalowane figurki do gry Warhammer 40,000. Mam tu na myśli mrożące krew w żyłach jednostki Necronów: Necron Royal Warden, Necron Warriors oraz Necron Scarab Swarms, których miałem przyjemność pomalować na zlecenie dla jednego z moich Klientów.

πŸ›‘οΈ Necron Royal Warden
Necron Royal Warden to elitarny dowΓ³dca, ktΓ³ry zarzΔ…dza swoimi nieumarΕ‚ymi wojownikami z niezachwianΔ… precyzjΔ…. Jego zbroja lΕ›ni chΕ‚odnym blaskiem nekrotycznego metalu, a b--Ε„ energetyczna jest zawsze gotowa do zadawania miaΕΌdΕΌΔ…cych ciosΓ³w. Jego obecnoΕ›Δ‡ na polu bitwy inspiruje strach w sercach wrogΓ³w, a nadziejΔ™ w szeregach NecronΓ³w.

βš”οΈ Necron Warriors
Necron Warriors to podstawowe jednostki w armii Necronów, znane ze swojej wytrzymałości i nieustępliwości. Uzbrojeni w potężne Gauss Flayers, są gotowi zniszczyć każdego, kto ośmieli się stanąć im na drodze. Ich mechaniczne ciała i zimne, bezwzględne oblicza są symbolem nieustannej wojny i odwiecznej nienawiści.

πŸ¦‚ Necron Scarab Swarms
Necron Scarab Swarms to małe, ale niebezpieczne jednostki, które potrafią niszczyć wrogów w mgnieniu oka. Te szybkie, wielonożne maszyny z łatwością przemykają się przez linie wroga, siejąc chaos i zniszczenie. Ich metaliczne, błyszczące pancerze są synonimem nienazwanego horroru dla wrogich armii.

Chociaż figurki są pomalowane na Podstawowym poziome wykończenia detali, to starałem się oddać ich bezduszną i bezwzględną potęgę, którą reprezentują na polu bitwy. Każdy detal, od rdzewiejących pancerzy po groźnie wyglądającą b--ń, został pomalowany z dbałością o autentyczność i wyrazistość.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć tych niezwykłych figurek oraz poznać więcej szczegółów na ich temat, serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony:

➑️ https://noocnikpaints.com/wh40k-necron-royal-warden-necron-warriors-prezentacja/

Nie zapomnijcie również obserwować mojego profilu na Instagramie, gdzie regularnie dzielę się moimi najnowszymi projektami:

πŸ‘€ https://www.instagram.com/noocnikpaints/

Pozdrawiam i ΕΌyczΔ™ Wam przyjemnego weekendu! πŸ˜„

ο»Ώ#warhammer40kο»Ώ ο»Ώ#wh40kο»Ώ #necrons #necronroyalwarden #necronwarriors #necronscarabs ο»Ώ#warhammerο»Ώ ο»Ώ#malowaniefigurekο»Ώ ο»Ώ#modelarstwoο»Ώ ο»Ώ#bitewniakiο»Ώ ο»Ώ#noocnikpaints
noocnikpaints - Witajcie, mistrzowie koΕ›ci i pΔ™dzla! πŸŽ²βš”οΈπŸ–ŒοΈ

Dzisiaj chciaΕ‚bym Wam p...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: 1689004972600-01 (1)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach