Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#darowizna #spadek #rodzina

Rozsierdza mnie temat darowizny ziemi i rodzinnego domu od mojego ojca. Chłop, mój ojciec, co chciał wydymać KRUS i przepisał na mnie ziemię żeby móc brać wcześniejszą emeryturę, teraz, po 10 latach polazł do radcy prawnego i zażądał zwrotu darowizny.
Początkowo było mi smutno, no bo cóż, jaki był taki był ojciec ale ojciec w jakiś sposób daje znać, że wyrzeka się jedynego syna. Dodatkowo w tych trudnych czasach zostanę gołodupcem i dorobkiewiczem.
Jaki jest ten ojciec? Zaburzony - 3 lata po tragicznej śmierci jego żony, a mojej matki potrafi mi w cztery oczy powiedzieć "dobrze, że matka zmarła, bo mam spokój". O Ty zaburzony skur$%^u, obyś w piekle się smażył.

Jeszcze tematy tych darowizn to jest tak durna sprawa, że głowa mała.
Zanim dostaniecie od kogoś darowiznę to zastanówcie się dobrze i sprawdźcie warunki.
I w ogóle od dwóch różnych adwokatów dowiedziałem się dwie kompletnie różne rzeczy, raz że muszę ponosić te opłaty za media, a raz nie. Pasożyt od kilku lat żyje na "moje konto", woda, śmieci, prąd, w tamtym roku nawet kilka k PLN za ekogroszek zapłaciłem.
Zawsze darowiznę można odwołać, co też mój ojciec teraz robi, na podstawie rażącej niewdzięczności i wystarczy, że nie będę mu składał życzeń na dzień ojca i to już jest wystarczającym powodem składania pozwów w sądzie.
Jak mam składać życzenia komuś, kto jest zaburzony i wiecznie prowadzi do potyczek słownych. Jak mam składać życzenia komuś, kto mówi do mnie "wiesz co, zmień sobie nazwisko na Anon Ch%j, dobra?".
Niby mógłbym to wszystko nagrywać i w razie spawy w sądzie przedstawiać, dlaczego nie utrzymuję kontaktów z ojcem, ale nie chce mi się, chrzanić to. To nie na moje nerwy.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: @Tytanowy_Lucjan zwrot opłat nie przejdzie w mej opinii, co najwyżej zwrot nakładów na remonty...
teściowa to przechodziła ostatnio, kupiła z nieżyjącym już teściem ponad 30 lat temu dom, nie dopełnili wszelkich formalności, okazało się też że sprzedawca nie do końca mógł dom sprzedać... dom straciła, musiała zapłacić za użytkowanie przez ostatnie 10 lat, ale udało się udowodnić poniesione nakłady na remonty tak że chyba 8k jest do przodu...
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan no właśnie poszli…. Teściowa skopała bo wzięła papugę po kosztach, potem zmieniła na kolejnego idiotę. Próbowali zasiedzenie zrobić. Notariusza też nie oskarżyła.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @JoeGlodomor Jest faktycznie zaburzony, ma za sobą (już nie zliczę) ze 3 pobyty w szpitalu psychiatrycznym, leczenie z powodu depresji, lęków, wszystkiego co nagadał lekarzowi. Straszny toksyk i manipulant, uciekać od typa jak najdalej.
@Tytanowy_Lucjan Ojjj niee, z nim się nie da wygrać, robi takie rzeczy po złości, że głowa mała. Mam drugie auto, które garażowałem tam, na miejscu rodzinnego domu (nota bene nie mieszkam
  • Odpowiedz