Wpis z mikrobloga

@Vena_cava1995: pojawia sie wirus na temat ktorego #!$%@? wiemy - sytuacja dosc nowa. Ludzie i instytucje roznie reaguja - zle. xD ja #!$%@?, wam sie nie da dogodzic. Dodaj do tego te wszystkie szurskie teorie, ze juz nigdy nie wyjdziemy normalnie do pubu xD wam sie po prostu nie da dogodzic. Ciekawe jakie rekomendacje wydalby wykopek xD
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: Instytucje robiły nas w #!$%@?. Wypłynęły w Niemczech dokumenty, że decydenci doskonale wiedzieli, że nie ma żadnej pandemii. Popatrz jak premier Anglii bawił się ze współpracownikami podczas gdy ludzie mieli zakaz wychodzenia z domów. To co zrobiono z ludźmi było nie tylko wbrew prawu i zdrowemu rozsądkowi, ale było sprzeczne z zasadami wypracowanymi przez prawdziwych epidemiologów, takich jak Donald Henderson:

https://www.aier.org/article/how-a-free-society-deals-with-pandemics-according-to-legendary-epidemiologist-and-smallpox-eradicator-donald-henderson/

Doświadczenie pokazuje, że społeczności stojące w obliczu epidemii
  • Odpowiedz
@Mistrszzz daj spokój #!$%@? to jest. Każdy tutaj ocenia poprzez analizę wsteczną, a prawda jest taka że pojawił się wirus, który “zmiatał” ludzi z planszy. Oczywiście niektórzy chorujący na to przeżyli to “zwykle”, ale wirus bardzo mocno uderzał w płuca, które praktycznie zawsze zostawia ślady. Ja to przeżyłem dwa razy i drugi raz był okropny, moja mama również, przez 14 dni praktycznie nie wychodziła z łóżka. Wujek zmarł (tak przyczyną był
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: Tego ludzie nie rozumieją, że zwłaszcza w 2020 roku #!$%@? wiedzieliśmy co to będzie a pierwsze estymacje i przewidywania mówiły nawet o 5% śmiertelności. Gdyby covid19 w pierwszych falach istotnie miał 5% śmiertelności to to byłaby hekatomba. Na szczęście nie miał i szybko podryfował w stronę odmian mniej zjadliwych.
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: oni brnęli w to 3 lata, nie pierwszy miesiąc. Do dziś Grzesiowski straszy lipcową wakacyjną falą covida. Muszą brnąć w to kłamstwo dalej, Fauci już dawno w emailach śmiał się z maseczek.
  • Odpowiedz
pojawia sie wirus na temat ktorego #!$%@? wiemy - sytuacja dosc nowa. Ludzie i instytucje roznie reaguja - zle.


@Mistrszzz: Hmmm. A może po prostu wystarczyło używać coś co większość ludzi posiada - MÓZG.

To co piszesz mogło mieć miejsce w ciągu kilku początkowych tygodni pandemii choć już wtedy mieliśmy statystyki z innych krajów gdzie pandemia zaczęła sie
  • Odpowiedz
@Mistrszzz o to to, ostatnie zdanie idealnie to podsumowuje. Epidemia się skończyła, wirus opanowany, co robią ludzie? Żyją i zapominają. Co robią wykopki? Piszą “gdzie twój wirus” “hehe nigdy nic nie było”
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: o czym ty #!$%@? #!$%@? :) system był tak ustawiony żeby uśmiercić jak największą liczbę ludzi, a ty coś pieprzysz o działaniu? co miałem niby zrobić? przerwać szaleństwo rządu i ministra choroby, który dostał wytyczne od WHO?
  • Odpowiedz