Wpis z mikrobloga

Przeżyjmy to jeszcze raz ( ͡º ͜ʖ͡º)|
Naćpany i #!$%@? oscarek, #!$%@? przez centrum Krakowa 180 na ograniczeniu 50. Wpada w poślizg i ląduję na betonowym murze zabija siebie i pasażerów na miejscu.
Naprawdę szczęście że jakiegoś pieszego nie zabił razem z sobą. A tak to ha-tfu na niego i bardzo dobrze że się zabił - zero litości dla niego.

#krakow #patologiazmiasta #patologia #polskiedrogi #kierowcy #narkotykizawszespoko
pyszniarz - Przeżyjmy to jeszcze raz ( ͡º ͜ʖ͡º)|
Naćpany i #!$%@? oscarek, #!$%@? prz...
  • 39
  • Odpowiedz
A tak to ha-tfu na niego i bardzo dobrze że się zabił - zero litości dla niego.


@pyszniarz:

Dlaczego? Ja tam typa szanuję w opór. #!$%@? w mgnieniu oka czterech patusów bez ofiar w ludziach to wyczyn nie lada.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bardak: Nie przesłuchać, tylko zeznania w charakterze świadka. I nie, musiałby dobrowolnie się zgłosić - a jeżeli ma trochę oleju w głowie to sprawę zleje, ewentualnie nie będzie nic pamiętać.
  • Odpowiedz
@cwlmod: ale to ty dzwonisz. Ja drę łacha z polskiej kultury #!$%@?, oskarków pierdzących wydechami na nocnych popisach patoli i typowych tekstów pod każdym takim znaleziskiem, a ty mnie wyzywasz od miernot i wkładasz mi w usta słowa o fotoradarach. No ale ok, niech się zawinę na drzewie, pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 0
@Bardak: Nie wiem.
Generalnie, państwo broni obywatela w sporach międzynarodowych (normalne państwa, nie gówno z kartonu jakim jest polska) - wydaje mi się że to poprostu standardowe działanie Anglii i dopiero jakby pojawiły się oskarżenie to by coś się mogło ruszyć. Składanie zeznań jako świadek jest dobrowolne i pewnie o to całość jest rozbija.
  • Odpowiedz