Wpis z mikrobloga

W sytuacji z dwoma patusami w #krakow najbardziej mnie bawi jak ludzie piszą że spierdoks im psa rozjeżdżał specjalnie XD
Serio w to wierzycie? Że typ sobie wziął i wjechał rowerem w psa?
Wiecie że rower to nie jest samochód, i jak wjedziecie w psa to się sami też #!$%@? przy okazji?

Jak wy sobie to wyobrażacie? Carmagedon rowerem? XD

Dużo bardziej prawdopodobna sytuacja jest że pies wbiegł pod rower, spierdox zwrócił uwagę kozaczkowi żeby pilnował psa, a psiarz kozaczek się zdenerwował że rowerzysta nie dość że zrobił kuku pieskowi, to jeszcze podważa to jak on psa pilnuje.
I stąd ta agresje o to że spierdox zaczyna, bo miał czelność nie tylko nie pilnować się przy lepszym samcu, ale jeszcze podważać jego zachowanie przy samicy.

#gownowpis #bekazpodludzi
SkyrFan2000 - W sytuacji z dwoma patusami w #krakow najbardziej mnie bawi jak ludzie ...

źródło: pepecyclist

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@SkyrFan2000: mnie bardziej #!$%@? tam dyskusja na kilkaset komentarzy. Kto ma większą rację i kto wygrał. A tu trafiła kosa na kamień i można wysnuć jedną naukę że siłownia sztuki walki są tyle warte co nóż do mięsa za 30 zł w ręku psychopaty. Spytasz który jest szczęśliwy? Żaden, jeden w ciężkim stanie leży w szpitalu, a drugi w pierdlu na przyszłe lata.
  • Odpowiedz
@SkyrFan2000 no niby ta, ale typ kilka dni wcześniej blokował rowerem autobus i #!$%@?ł gonga kierowcy więc ewidentnie #!$%@? także ten, imo możliwe że #!$%@?ął psa specjalnie xd
  • Odpowiedz
  • 0
@doltard: Wątpię, raczej niestabilny typ po prostu. Co do blokowania to pewnie mu kierowca kazał wyjść, a typ uznał że nie słusznie i dlatego mu jebnął.
Nie to że uważam że typ dobrze zrobił. Ale wątpię żeby szukał zaczepek, tylko nie radził sobie w momentach w których postrzega że jest niesłusznie traktowany. Typowe dla takich spierdoxów.
  • Odpowiedz
@SkyrFan2000: też mi się wydaje że historia z psem jest bardzo naciągana.
To że się spotkało 2 patusów to też się zgodzę. Co więcej uważam że 1 użycie gazu można byłoby podciągnąć że gość poprostu bał się o życie a pieszy patus był agresywny i prowokował. Niestety dalej mamy kopniaka co będzie podciągnięte jako kontynuowanie ataku bez potrzeby - więc z ofiary staje się automatycznie napastnikiem a patus pieszy broni
  • Odpowiedz
  • 0
@pyszniarz: Też tak myślę. Ogółem dla mnie to efekt #!$%@? szkolnictwa, nie wiem czy polskiego czy ukraińskiego, w każdym razie działającej na tej podobnej zasadzie, i dopiero jak ofiara odda to dopiero jest to traktowane poważnie.

Potem rosną takie spierdoxy co nie wierzą w społeczeństwo i biorą sobie samemu sprawy w ręce chodząc z nożem i gazem.
A z drugiej mamy typów co myślą że sobie przewagą fizyczną będą dyktować
  • Odpowiedz
@pyszniarz: chłop mógł po prostu odjechać, spotkało się dwóch debili, z czego jeden był psychiczny. On zaatakował jako pierwszy, on zadał ciosy nożem - koniec tematu, nie wiem jak można mówić, że gość który pierwszy atakuje, a potem dźga kogoś nożem jest ofiarą.
  • Odpowiedz
  • 6
@Marian_Kvtasiewicz: Mógł? Jesteś pewien? Biały typ ciągle się zbliżał i rozkład ręce nakręcając sytuację.
Za to spierdox był zaraz obok roweru odganiając białego. Typ w białym zachowuje się jak typowy ”bully” nakręcając sytuacje, ale tylko do tego momentu gdzie ma "wiarygodne zaprzeczenie" że to tamten jest problemem. Biały cały czas się zachowywał jakby to on kontrolował sytuację, i nie wierzył że spierdoks mu może cokolwiek zrobić.
Za dużo razy widziałem
  • Odpowiedz
@SkyrFan2000: to trzeba było zweryfikować naszą dyskusję i spróbować odjechać, może by nie siedział w więzieniu, zamiast tego postanowił zabić człowieka i pójdzie siedzieć xD Totalnie nie miał innego wyjścia z tej sytuacji niż wyciągnąć gaz i później nóż, no nic się nie dało zrobić, biała koszulka przystawiła mu pięść do brody xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Marian_Kvtasiewicz
Byłoby lepiej jakby typ wziął rower i zaczął odchodzić, ale z drugiej strony mógł się obawiać że jak podniesie rower to on dostanie w papu.
Dla mnie z tego filmiku jasno wygląda że spierdox chce się zawinąć, odgania białego, i odstrasza grożąc że coś wyciągnie z plecaka, a biały się czuje panem i władcą, i samą mową ciała sugeruje że mu na to nie pozwoli.
  • Odpowiedz
@Marian_Kvtasiewicz:

chłop mógł po prostu odjechać

Tak to prawda, ja szczerze bym miał #!$%@? i pojechał sobie, ale prawo de facto nie nakazuje ci działania wbrew własnej woli - czyli on mógłby se tam stać cały dzień.

spotkało się dwóch debili z czego jeden
  • Odpowiedz
@SkyrFan2000: sąd nie będzie na to patrzył jak Ty, nie dowiemy się czy by odjechał czy nie, przez to gość pójdzie pierdzieć w pasiak i bardzo dobrze moim zdaniem, bo gdyby nie prawo o obronie koniecznej każda sprzeczka mogłaby się skończyć potencjalną śmiercią, bo ktoś "obawiał się, że dostanie w papu"/
  • Odpowiedz
@Turahk: no w sumie się zgadzam:
- rowerzysta psika gościa gazem i kopie go
- gość mu oddaje
- rowerzysta dźga oślepionego gościa nożem

wniosek jest prosty, rowerzysta zrobił wszystko żeby uniknąć konfrontacji i była to obrona konieczna
  • Odpowiedz
@SkyrFan2000 narracja o specialnym wjechaniu i szukaniu zwarcia jest uzasadniona, gość wyjechal rowerem wyposażony w bagnet, wcześniej groził tym nożem kierowcy mpk blokujac przejazd autobusu, możliwe że nozownik jest chory psychicznie i chciał poczuc adrenalinę z pola walki, normalni ludzie nie zabierają na wycieczke rowerowa 20cm noza
  • Odpowiedz
@SkyrFan2000 ty jesteś jakiś #!$%@?, skoro jechał na rowerze to mógł #!$%@?ć i nie rozpoczynać całej awantury. Ten w Białej koszulce to przygłup bo prowokował, ale widać że pierwszy nie zaatakuje, bo wie że mogą go oskarżyć o pobicie widac że jest większy i silniejszy.
  • Odpowiedz
  • 0
@SkyrFan2000 Ja obstawiam że tego psa mieli na takiej cienkiej ale rozciągliwej długiej smyczy i pewnie zajmowali cały chodnik możliwe że ten Rowerzysta jechał prosto nawet z daleka nie widział tej smyczy No i zahaczył w nią i o to poszło że zahaczył o psa
  • Odpowiedz