Wpis z mikrobloga

Co to gówno robi na wykopie? Co ma stwierdzenie Ikei do biologii? Jeśli niedoprecyzowali, to wiadomo, że może chodzić zarówno o sex, jak i gender, a płci kulturowych może być multum - i tu temat się kończy, nie wiem o czym w ogóle rozmawiać xD
Przy okazji nie mogłem się powstrzymać od brutalnej orki Sakowskiego:
https://wykop.pl/link/7476929/ikea-nominowana-do-biologicznej-bzdury-roku/komentarz/124993817/naukowa-bzdura-roku-jest-prowadzona-przez-czlowieka-ktory-doslownie-zyje-z-postowania-antynaukowych-bzdur-kilka-dowodow-na-szybko-https-magazynkontakt

#bekazprawakow #lgbt #ikea #neuropa #bekazpodludzi #bekazkatoli
ziumbalapl - Co to gówno robi na wykopie? Co ma stwierdzenie Ikei do biologii? Jeśli ...

źródło: Screenshot 2024-06-27 at 21-56-03 Ikea nominowana do Biologicznej Bzdury Roku Wykop.pl

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziumbalapl:

Wykop już od jakiegoś czasu przegrał z PiS i konfederacją. Mam wrażenie, że została już garstka normalnych użytkowników, którzy spędzili zbyt dużo czasu na tym portalu, żeby tak łatwo rzucić ten nałóg. Masa pewnie kompletnie już olała tego typu stronki a reszta uciekła na Reddita.

Także lepiej się przyzwyczaić, że na głównej będą już raczej same znaleziska o szczepionkach mordujących dzieci i o lewactwie każącym jeść robaki.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl ech, oczywiście tagi to „ikea”, „polska” i „ciekawostki” xD zajebiste te ciekawostki, jeszcze brakuje „nauka” i „gruparatowaniapoziomu” do kompletu. Ja już nie wiem jakie tagi mam dać na czarno żeby nie widzieć spamu o LGBT, murzynach, szczepionkach i imigrantach (°°
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: lol xd
Jestem pewien że IKEA przejmie się tym, że jakiś idiota i transfob nominował ich do swojej nagrody, która już od dawna #nikogo, kto ma jakąkolwiek wiedzę o działalności tego człowieka.
btw, czy ktoś już nie zrobił konkurencyjnej bzdury biologicznej roku? Bo coś mi się obiło o uszy.
Mam nadzieje, że wygra, miło będzie orać Sakowskiego, jak zawsze z resztą.

A bo dwóch płci oczywiście
  • Odpowiedz