Wpis z mikrobloga

XDDD nigdy tego nie zrozumiem, to już musi być jakiś fetysz bo jesli typ byłby ogarnięty, to na luzie ogarnąłby sobie szczupłą Ukrainke albo przywiózł Tajską Julkę z wakacji. Druga sprawa chłop niszczy rynek matrymonialny bo jest spokojnie z 5pkt wyżej od niej w skali, potem takie walenie serio myślą ze maja szansę u chłopów 6/10
#grubaimanlet #przegryw
JohnnyPomielony - XDDD nigdy tego nie zrozumiem, to już musi być jakiś fetysz bo jesl...

źródło: 1000012463

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@degenero: nie lubię, więc nie chodzę. Poza tym, profesjonalna pani dupodajka będzie umyta przed przyjęciem klienta, więc będzie czystsza niż stała partnerka w sytuacji spontanicznego ruchania. Kobiety też śmierdzą i wydzielają z siebie rzeczy, które trzeba usuwać żeby być higienicznym. Trochę temat zszedł na inne tory, więc nie rozwijam myśli i wracam do mojej oryginalnej porady.

To była porada dla tych którzy mają takie jednowymiarowe podejście do budowania relacji jak
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony

to może przywiozę sobie jakąś wybrankę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tajka to cię tam wyrucha, ale na kasę. Chociaż nie tylko, bo niektóre i mają czym. A przywieziesz to se co najwyżej HIVa na pamiątkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony:
wykopki: co za debil, ozenil sie z gruba, ''jak chcesz z kims pogadac to znajdujesz kumpla a nie zenisz sie z orka 2000kg'', jak mozna sie ozenic z brzydka baba, trzeba sobie brac ladne plodne julki
tez wykopki: p0lki to szmaty bo patrza tylko na wyglad, jestem milym chlopakiem ale mam zakola i zadna mnie nie chce, czemu patrza tylko na wyglad??? ONE CHCA TYLKO CHADA
  • Odpowiedz
@abuk123: Nie wiem jak niby taki suchoklates może się dogadywać z grubą jak ponton babą. Przecież oni się już różnią na etapie diety i ilości spożywanego jedzenia. Do tego ona nie jest w pełni mobilna to ciekawe kto się zajmie domem i będzie zarabiał na to żarcie
@JohnnyPomielony: Chłop gonił za wygrywem ma minę jakby przegrał życie a to dopiero początek cierpień ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@good: Widzisz, I tego nie zrozumiesz nigdy. To jest właśnie to w czym przegrywy na wykopie mają rację, bo przez takich gości jak ten ze zdjęcia, który nie dobrał sobie partnerki na swoim pułapie atrakcyjności teraz każda laska nawet ta gruba chce chada 9/10 a minimum to taki chłop 6/10 jak pan młody, więc przegryw 3/10 nigdy nie znajdzie laski 3/10 bo one widząc takie zdjęcia chcą chłopa z wyższej
  • Odpowiedz
udają by zainteresować sobą chłopa a potem sie okazuje że #!$%@? wiedzą


@degenero: 90% lasek bawiących się w "męskie hobby" XD Jak mnie to #!$%@?. Jak baba twierdzi, że interesuje się piłką, czy jakimiś sportami ekstremalnymi to od razu widać, że wali ściemę.
  • Odpowiedz
  • 0
@JohnnyPomielony moze jej starzy maja jakas firme? U nas na wsi to samo, baba wygląda tak jak. A zdjeciu, i znalazla sobie chlopa, maja 3 dzieci, a jej ojciec ma firme budowlana i niemusza pracowac
  • Odpowiedz