Wpis z mikrobloga

WSPOMNIEŃ CZAR

Pamiętacie Euro 2012? Moja młodość, byłem 16 letnim gówniakiem. Otworzyły się dla nas wtedy wrota do wielkiej piłki. Powstały nowe stadiony, Lewandowski wspinał się powoli na piłkarski szczyt. Pamiętam też komentarze z zachodu "nie jedźcie do Polski, bo wrócicie w trumnach" XD i tak dalej.

No i ten hit - Endless Summer z fajnym teledyskiem. To były czasy.

#mecz #wspomnienia #nostalgia #euro2024
Kopyto96 - WSPOMNIEŃ CZAR

Pamiętacie Euro 2012? Moja młodość, byłem 16 letnim gównia...
  • 9
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Jeśli chodzi o czas Euro2012 to generalnie został pominięty jeden bardzo ważny fakt, nie wiem co za idiota to wymyślał. Ale rok szkolny wtedy skończył się 1 lipca w dniu finału, więc siedzieliśmy w szkołach praktycznie przez miesiąc cały nic nie robiąc.
  • Odpowiedz
  • 0
rok szkolny wtedy skończył się 1 lipca w dniu finału


@Cztero0404: nawet nie pamiętam dlaczego xD Ale ja wtedy szedłem do 1 klasy LO i byłem już po egzaminach gimnazjalnych i tak dalej, więc chyba mnie to nie dotyczyło tak w praktyce
  • Odpowiedz
nawet nie pamiętam dlaczego xD Ale ja wtedy szedłem do 1 klasy LO i byłem już po egzaminach gimnazjalnych i tak dalej, więc chyba mnie to nie dotyczyło tak w praktyce


@Kopyto96: Wiesz co? Używając terminologii piłkarskiej, ja wtedy robiłem transfer z podstawówki na gimnazjum. Byliśmy w 6klasie i na wycieczce szkolnej oglądaliśmy sobie mecze XD + tam się następnego dnia w szkole gadało o meczach, po szkole się chodzilo
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Euro2012 to był ten czas w naszym kraju który wspominam generalnie jako jeden z najlepszych. Piłem sobie tymbarka mięta-malina (wtedy nowy smak) patrząc jednocześnie jak Lewandowski pakuje bramkę Grecji a później Szczęsny dostaje czerwoną szmatę wchodzi za niego Tytoń z miejsca i broni karnego. Kupiłem sobie wtedy pierwsze oryginalne buty adidas f50 które na klipie ma ten ziomek czarno pomarańczowe za własnoręcznie pierwsze zarobione siano jakoś tam pomimo 13
Cztero0404 - @Kopyto96: Euro2012 to był ten czas w naszym kraju który wspominam gener...
  • Odpowiedz