Wpis z mikrobloga

Wracam po baniku od nietolerancyjnej moderacji i mam ciekawą historię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż uczniowie z jednej ze szkół podstawowych w #warszawa mieli problem jak co roku, ponieważ nie mieli gdzie stawiać i przypinać swoich rowerów, którymi dojeżdżali do szkoły.
Jest do duża szkoła, a każdej wiosny do prawie końca czerwca i jesienią mnóstwo rowerów stało przypiętych gdzie tylko się dało, nawet do ławek przed szkołą. Jak co roku były to dziesiątki rowerów. Najgorzej było w trakcie akcji "rowerowy maj".

I wreszcie stało się! Szkoła postanowiła zamontować przed budynkiem 15 stojaków do przypinania rowerów


#rower #dzieci #szkola
deafpool - Wracam po baniku od nietolerancyjnej moderacji i mam ciekawą historię ( ͡°...

źródło: STOJAK-NA-ROWERY-ROWER-U-15-OCYNK-ROWEROWY-60X80

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@deafpool: tak było, jestem tą niewspomnianą szkołą xD. już widzę jak dzieciaki mają problem, bo nie mogą jak człowiek przypiąć roweru xD. o takie bzdety, to problemy robią dorośli, rodzice czy nauczyciele, że uczniowie nie mają gdzie przypinać rowerów. dzieciaki mają to w piźd*ie; czy przypną do siatki, czy do ławki czy gdziekolwiek. do nie jest problem dzieciaków, tylko dorosłych, którzy narzekają, że depczą trawnik, że za drzewami chodzą i
  • Odpowiedz