Wpis z mikrobloga

#p0lka #onet #incel

¯\(ツ)/¯

– Najbardziej po przyjeździe do Polski zaskoczył mnie stosunek kobiet do mężczyzn. W Azerbejdżanie i innych krajach postsowieckich mężczyzna powinien przede wszystkim dużo zarabiać. Tak, żeby spełniać wszystkie zachcianki swojej wybranki. Jeśli widać, że nie masz pieniędzy, kobieta nawet nie odpowie ci "cześć", nie zainteresuje się tobą. Polki są inne. Dla was to, ile masz na koncie w banku, niczego nie przesądza. Tutaj wystarczy doceniać kobietę, kochać ją. U nas nie. Musisz mieć wszystko: samochody, wille, jachty… W Polsce kobiety pomagają swoim partnerom, wspierają ich. Mnie to szokuje.


https://www.onet.pl/styl-zycia/miasto-kobiet/piwo-z-sokiem-i-pierogi-na-slodko-co-zaskakuje-obcokrajowcow-w-polsce/8qq1sq3,30bc1058
  • 17
  • Odpowiedz
@pomarancza3000: Dokładnie tak jest. Macie za dobrze, bo kobiety się dokładają wam do budżetu i jeszcze wam gotują i koło was skaczą. Żadna inna nacja nie ma takich luksusów. Jak jesteś konserwatystą to masz mieć konkretny hajs - w innym wypadku nawet nie próbuj do kobiety podłazić. Ale p0lus i tak nadal chciałby c!psko z przydziału za darmo xD
  • Odpowiedz
p0lus i tak nadal chciałby c!psko z przydziału za darmo


Ja tam znam jedną nazwę na kobietę, która handluje c!pskiem (czy to za pieniądze, czy za barterowe benefity)...
Ale ja nie jestem konserwatystą,więc się nie liczy :)
  • Odpowiedz
@pomarancza3000: Każda relacja damsko-męska to poniekąd handel. Bo każdy chce mieć jakieś benefity płynące z relacji a nie wchodzić w coś, z czego nie ma żadnych korzyści. To chyba oczywiste? Dla facetów najważniejsza jest psiocha, więc wiadomo, że kobieta nie da c!pska jakiemuś nieudacznikowi, który nie ma jej nic w zamian do zaoferowania. Jak widzisz, nawet prostytutkom się za to płaci, więc tym bardziej stała partnerka nie będzie tego robić
  • Odpowiedz