Wpis z mikrobloga

XD Weź chłopie, jak tak ma wyglądać "zjednoczenie narodu" to krzyż na drogę naszemu narodowi. I taki gównowpis zdobywa ponad 100 like xD A przypominam, że PiS stracił władzę zaledwie pół roku temu, a ludzie widocznie już uwierzyli, że teraz ta partia jest fajna i prorozwojowa. Nikt już nie pamięta co się stało z Ostrołęką, Izerą i innymi projektami PiSu, którzy Ci tak hucznie zapowiadali, a ostatecznie nic z tego nie wychodziło? No ale okej, na Twitterze teraz nie wolno przypominać wałków PiSu, bo będziesz zwyzywany od "silniczka" i że "w przeciwieństwie do Ciebie ludzie chcą rozwoju, a nie igrzysk". Ja #!$%@?ę.
#polityka #sejm #bekazpisu #ehhhhhhhhhhhhh
Koziom - XD Weź chłopie, jak tak ma wyglądać "zjednoczenie narodu" to krzyż na drogę ...

źródło: 84b5f3c3-c9d2-429c-b05c-c9614089c8f0

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
Masz tutaj definicję pogardy, bo chyba jej nie znasz:

pogarda - uczucie bardzo silnej niechęci, połączone zwykle z poczuciem własnej wyższości wobec kogoś lub czegoś


@zobq: faktycznie Tobą już gardzę. A do tamtych ludzi nie czuję niechęci. To nie ich wina, że twoi mocodawcy ich zmanipulowali xd

Odrzucasz jakąkolwiek współpracę z reprezentacją 35% wyborców. Czyli po prostu chcesz ich
malinq - >Masz tutaj definicję pogardy, bo chyba jej nie znasz:
pogarda - uczucie bar...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-27 o 13.09.34

Pobierz
  • Odpowiedz
w jednym wątku został Ci spuszczony merytoryczny #!$%@?


Polecam wszystkim obejrzeć sobie ten merytoryczny $#@#@. Zakłada on m.in. iż PiS podróżował w czasie oraz, że ukraińscy uchodźcy płacili w Polsce podatki. Tak, nawet ci, którzy zawitali u nas pierwszy raz po 24.02.

Przepraszam, ale naprawdę jesteś jednym z najmniej inteligentnych osób jakie w życiu dane mi było spotkać.

@malinq:
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@zobq: faktycznie Tobą już gardzę


@malinq: a dziękuję, również życzę miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Przepraszam, ale naprawdę jesteś jednym z najmniej inteligentnych osób jakie w życiu dane mi było spotkać.


@eduardo-garcia: w twoich pisowskich ustach bez szkoły to komplement

Zakłada on m.in. iż PiS podróżował w czasie oraz, że ukraińscy uchodźcy płacili w Polsce podatki. Tak, nawet ci, którzy zawitali u nas pierwszy raz po 24.02.


nie dość, że bez szkoły to jeszcze po kwasie
  • Odpowiedz
Szkoda, że merytoryczne podstawy do tego #!$%@? nie istnieją, albo nie umiesz ich sformułować.


To ja je sformułuję:

Jesteś pozbawioną umiejętności jakiejkolwiek weryfikacji faktów, chłonną gąbką zbudowaną z ignorancji. Gąbką, której intelektualny potencjał nie pozwala na zrozumienie, że nawet ktoś, kogo nie lubimy i z kim się fundamentalnie nie zgadzamy jest w stanie zrobić coś dobrego, że ludzie na ogół nie działają ze złych pobudek, a po prostu różnią się w ocenie jakichś sytuacji i wyznają różne wartości.

Jesteś
  • Odpowiedz
w twoich pisowskich ustach bez szkoły to komplement


Naprawdę, z chęcią bym się z tobą zmierzył na wykształcenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Niestety, nie prześlesz skanu swojego dyplomu, ani ja nie prześlę swojego (swoich, by być precyzyjnym), więc postronni mogą ocenić nasze potencjały intelektualne jedynie na podstawie ww. konwersacji. Mam przeczucie, choć możesz być tego zupełnie nieświadom, że nie wyglądasz tu zbyt korzystnie.
eduardo-garcia - >w twoich pisowskich ustach bez szkoły to komplement

Naprawdę, z ch...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz