Wpis z mikrobloga

@Cztero0404 odbierdolta się od moich jordanów i ode mnie i od moich jordanów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ostatnio na tiktoku widziałem podobnego oskarka który gadał o tym jakie wszystko jest już niemodne i jak to nosisz to popełniasz literalnie zbrodnię modową, to dostał same zjeby w komentarzach z dziesiątkami tysięcy lajków każdy xD więc tyle są warte te ich opinie modowe
  • Odpowiedz
  • 0
@cutecatboy: Można prosić o jakiś link do tego? Opinie modowe zazwyczaj wygłasza pewna dość bardzo specyficzna grupa ludzi kreująca się na wielkich znawców, dla tego też zazwyczaj nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 to był jakiś tiktok który mi się pojawił, nie pamiętam nawet co to był za typ, na pewno wyglądał jak taki typowy zoomiak oski, szczególnie zapamiętałem to że mówił że klasyczne czarne old skool vansy są już niemodne, bo za to dostał chyba największe zjeby od ludzi
  • Odpowiedz
  • 0
szczególnie zapamiętałem to że mówił że klasyczne czarne old skool vansy są już niemodne, bo za to dostał chyba największe zjeby od ludzi


@cutecatboy: Nic dziwnego, że dostał. Na litość, jak można takie głupoty mówić.
  • Odpowiedz
  • 0
aleś wybrał sobie autorytet co do ubioru.


@dawid-hopek: Gdyby on był moim autorytetem to przede wszystkim nie wyśmiewałbym jego filmów mniej lub bardziej regularnie co jakiś czas. Osobiście uważam, że praktycznie w chyba każdym swoim filmie tak naprawdę ten chłop gada głupoty, ale w sumie ten wpis to wynik potrzeby jakiejś dyskusji z mojej strony może zapytania czy się na pewno nie mylę co do jego osoby i nie przesadzam.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 w Polsce mało kto dobrze mówi o modzie a 0 ludzi ze świata streetwear itp więc jak chcesz być modny to zainteresuj się kimś z zagranicy lub obserwuj zagraniczne profilowe na instagram lub zobacz w czym chodzi młodzież
  • Odpowiedz
  • 0
w Polsce mało kto dobrze mówi o modzie a 0 ludzi ze świata streetwear itp więc jak chcesz być modny to zainteresuj się kimś z zagranicy lub obserwuj zagraniczne profilowe na instagram lub zobacz w czym chodzi młodzież


@dawid-hopek: Dziękuję, spoko. Żeby później absolutnie nie było, nie chcę robić z siebie nie wiadomo kogo bo nie jestem nie wiadomo kim. Natomiast gdybym chciał być modny to bym był bez totalnie
  • Odpowiedz
  • 0
w Polsce mało kto dobrze mówi o modzie a 0 ludzi ze świata streetwear itp


@dawid-hopek: Może to będzie kontrowersyjne, ale uważam iż stan polskiego streetwearu na dzień dzisiejszy jest taki, że on praktycznie nie istnieje, to wymarło. Chociaż jeśli tak naprawdę odetniemy ludzi którzy kupowali na przykład buty lub ogólnie wszystkie inne rzeczy wyłącznie licząc, że na tym zarobią i kilka innych osób liczących air pods do ceny outfitu
  • Odpowiedz
  • 0
@dawid-hopek: Też śmiało mogę napisać, że polecam. Znam ten kanał od kilku lat, nawet kilka polskich kanałów się nim bardzo mocno inspiruje lub inspirowało z tego wypalił tak naprawdę 1 Zege. Niestety nie pamiętam jak się nazywał, ale kiedyś też był taki kanał bardzo fajny gdzie chłop robił głównie haule z h&m, ogólnie w Polsce nie było nigdy chyba takie faktycznie dużego i rzetelnego kanału wielkości i popularności pokroju Wujka
  • Odpowiedz
  • 0
@dawid-hopek: Jego kanał w ogóle jeszcze istnieje?, mi polskie kanały streetwearowe kojarzą się głównie ze sp!d0lxami polecającymi yeezy na każdą porę roku swojego czasu, wyśmiewającymi croppa bo to akurat modne było oraz typami którzy mieli tyle dystansu, że jak jednemu kiedyś coś napisałem to chłop aż musiał wejść na mój instagram podpięty pod youtube i mnie ludzie od niego wyzywali a jak napisałem do typa to osrał zbroje Blaster się
  • Odpowiedz
  • 0
Wyjdź na ulicę dużego miasta i zobacz że nie prawda. Air Force 1, Jordan 1, Jordan 4, Dunk Low, Yezzy jak kogoś stać, slide i foam.


@Czesterek: Spokojnie, nie potrzebuje wychodzić na ulicę ''dużego miasta''. Wiem, że to nie jest prawda zaś autor filmu gada jakieś totalne głupoty odklejone od rzeczywistości nie tylko odnośnie butów. Bardziej chodziło mi o wywołanie pewnej dyskusji z ludźmi co się nawet tam w jakimś
  • Odpowiedz