Wpis z mikrobloga

KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (139 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy

CUMRODZINY
Dzisiaj mam urodziny, pierwsze od dawna w trzeźwości. No ogólnie dalej nie piję i nie ciągnie mnie do alko. Czasami jest taki przebłysk, że zimnego piwka bym wypił w ten upał ale piję sobie inne napoje gazowane i luzik. Babcia dzisiaj u huopa była to 150zł zarobione, tyle co Mietek dostaje za 500km xD. Babcia życzyła znalezienia dziewczyny, ale nie „pierwszej lepszej szui” xD

MORDERCZA POGODA DLA JEGO
ASZ ASZ! Ostatnio pogoda wariuje niczym HUOPSKI MIKRUS na widok płodnych, skąpo ubranych Juleczek! I to jak! ODBYT HUOPSKI mocno przepocony, cząsteczki potu mieszają się z kałem i powstaje SKURUPA na dupie dla jego, taki ochraniacz. PASTA BHP idzie w ruch i chodzę szorować dupsko w #kolchoz ze 4 razy dziennie. No masakra jakaś. Dodatkowo dorzucić mi chcą obowiązków w zamian za minimalną premię, co zamierzam odrzucić i już dzisiaj wyraziłem swoje niezadowolenie. Nie dość, że więcej obowiązków to będę musiał współpracować z BABĄ.

ROWEROWE PLANY
Jutro kołchoz ale piątek i sobota wolne, to trzeba ruszyć dupsko i na rower iść, zamierzam też zrobić coś czego dawno nie robiłem – DELOADING LEŚNY. No zesrać się chce w lesie bo tak. Dodatkowo grzyby podobno dorodne są, to też zerknę, no i trzeba coś dla jego ponagrywać na vloga huopskiego, ale to na spokojnie xD.

Taki krótki post bo nudaż kompletny. Odechciewa się ostatnio na tym wyCUMpie siedzieć bo takie nudy ehhh.
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu
HuopWsiowy - KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (139 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnoli...

źródło: images (2)

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 4
@Niedobry: warto nie warto, taki to huop huopski, ale czeźwy chociaż. No to do następnych urodzinek xD
@Uppsala Dziękuje dla jego uprzejmie i donoszę również uprzejmie, że zwalę dzisiaj konia huopskiego 2 razy z rzędu bo się należy i to nie wstyd jest
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń no i żeby z tą nową robotą wypaliło, coś tam wspominałeś że jakieś uprawnienia chcesz zrobić, życzę Ci byś dorobił się własnego ordynansa mokebe i szarej myszki dla anonka.
  • Odpowiedz