Wpis z mikrobloga

Morskie oko, ale bardziej w smoczym wydaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejna mała, smocza skrzynka-książka z Apaturiowego warsztatu już prawie gotowa, do kompletu z innymi żywiołami.

Miałam małą zagwozdkę, jak opracować oprawę oka, ale ostatecznie uznałam, że motywy wodorostowe będą pasować - na wierzchu pudełka jest wzór przezroczystej sieci, a wiadomo, że w sieci zawsze zaplącze się jakieś wodne zielsko... lub wodny stwór.

Więcej moich prac tradycyjnie na #apaturiart :)

#handmade #rekodzielo #tworczoscwlasna #diy #hobby #fantastyka #fantasy #smoki #morze
Apaturia - Morskie oko, ale bardziej w smoczym wydaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejna mała, smoc...

źródło: Smocze_oko

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@Martenzyt_waleczny: Może tak trochę wyglądać - zdjęcie było robione w takim oświetleniu i pod takim kątem, żeby choć trochę złapać przejrzysty wzór sieci. W rzeczywistości kolory są żywsze. Po wykończeniu całego zestawu będę robić więcej zdjęć, na których lepiej będzie to widać :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Teuvo: Grafikę opracowuję we własnym zakresie - korzystam z materiałów dostępnych w domenie publicznej, fragmentów starych dzieł sztuki itp., a potem obrabiam, przemalowuję (digital painting, chociaż czasem zdarza mi się też malować na już nałożonej grafice) i dopasowuję do formatu pudełka. Czasem robię tradycyjne szkice i maluję motywy od zera, ale to czasochłonna robota, zwłaszcza dokładając czas potrzebny na ozdobienie pudełka.

Korzystam też czasem z gotowych papierów do decoupage, które
  • Odpowiedz