Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Sylvio19

Prosiła by nie wysyłać jej takich propozycji, ponieważ chce pozostać wierna swojemu partnerowi.

Kobieta z zasadami, takie się szanuje xd
  • Odpowiedz
@Sylvio19: Szpecą takie doprawiane c--e. Wszystkie takie operacje powinny być zabronione. Ja rozumiem, że np. po mastektomii czy botox przy ubytkach po wypadku ale to tyle. Wstrzykiwanie sobie w usta trucizny czy szpecenie ciała i narażanie własnego życia to choroba psychiczna XXI wieku.
Pani na zdjęciach wyglądałaby dużo lepiej z naturalnymi cycami. Tu się nie ma czego wstydzić. Tacy się urodziliśmy.
  • Odpowiedz
@KaraBooska: uwielbiam czytać te wykopowe bzdury a później jak faceci widzą ładną laskę ze zrobionymi cyckami i pełnymi ale ładnymi ustami to oczu oderwać nie mogą i generalnie zachowują się jak małpy przy kiści bananów xD
  • Odpowiedz
@MikiGRU: Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale różni ludzie mogą mieć różne światopoglądy, jeden może się ślinić na widok takiej babki, a drugi mieć zdanie jak @KaraBooska, nie musisz wszystkich wrzucać do jednego wora xD
  • Odpowiedz
@MikiGRU: ale to nie są wykopkowe bzdury. Większość się ślini do takich, jak nie ma regularnego keksu lub w formie ons. Ja mam i mogę co najwyżej zapodać takiej lambadziarze do dzioba. Kto bierze szony do związku? Albo inaczej, szon jeszcze ok, jeżeli umiemy trzymać ramę, a ona umie zajmować się domem i jest panią domu. Ale szon którego jedynym atutem jest porobiony ryjec, nic sobą nie reprezentuje. No a
  • Odpowiedz