Wpis z mikrobloga

Oceńcie mój pojazd, który długo układałem i zamierzam wysłać to swojemu byłemu najlepszemu kumplowi, z którym się pokłóciłem lata temu i teraz jesteśmy wrogami za to, że był chooyem i uskuteczniał zachowania typu: ośmieszanie mnie przy laskach tylko po to, żeby samemu się popisać i zamoczyć. Teraz się niby zmienił i chce odnowić kontakt, a ja nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Oto ten pojazd, który rozniesie jego psychikę na lata:

Stary, wydaje ci się, że się zmieniłeś, ale gdyby poziom twojego testosteronu był taki sam jak w wieku 25 lat to byś dalej był chooyem skończonym. Jedyne co odpowiada za twoją zmianę w spoko i życzliwego człowieka to to, że ulałeś się, doszło do ginekomastii i poziom twojego testosteronu spadł, a sztuka to jest być w porządku nawet na przekór hormonom, a nie teraz, gdy jesteś ulańcem i tkanka tłuszczowa zgromadzona i wisząca z ciebie metabolizuje twój testosteron w estrogen. Gdyby nie to dalej byłbyś takim samym chamskim, egoistycznym fiootem. Niestety po 30, żeby utrzymać stały poziom testosteronu to trzeba dbać o siebie i pracować, a tam, gdzie trzeba włożyć wysiłek tam zawsze ty jesteś ostatni w kolejce. Potrafiłeś korzystać tylko z tego co przyszło ci łatwo i z zewnątrz. Tam gdzie nie ma wspomagania i łatwizny to nic nie osiągniesz.

#przegryw #testosteron #blackpill #zdrowie #psychologia #takaprawda #anonimowemirkowyznania
  • 14
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista:
Bo z tej ściany tekstu przebija żałosny frustrat, który od lat kisi w sobie urazę i nie może doczekać się aż będzie mógł plunąć jadem i w swoim przekonaniu się "odkuje". A jedyne co to wywoła, to po pierwszym czy drugim zdaniu odbiorca wzruszy ramionami, stwierdzi "co za kretyn, jednak nic się nie zmienił" i na tym się skończy.

Prawda jest taka, że #!$%@? w życiu się trafiają, najlepsze
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista:
XD
W relacjach międzyludzkich dbaj o swoje relacje. To jak typ się będzie zachowywał wobec innych i jak oni na to będą reagować -- to jest sprawa między nimi.
Nie jesteś szeryfem świata, który ma karać #!$%@?ów za ich #!$%@? zachowanie i chronić przed nim słabszych.
Po tym Twoim żenującym "pojeździ" zmieni się nic, a w dodatku pewnie będzie latał jako heheszkowy screen.
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: I jesteś absolutnie przekonany, że typ weźmie to do serca, skuli się w kącie pod prysznicem, przemyśli swoje zachowanie i zmieni się o 180 stopni? XD
I że nie skończy się jak we wpisie z gorących? "A idź w #!$%@?, przyjdź we wtorek". XD
Twoje życie, Twoja sprawa, zostaniesz znów potraktowany jak pet, tak jak na to najwyraźniej zasługujesz. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: I jesteś absolutnie przekonany, że typ weźmie to do serca, skuli się w kącie pod prysznicem, przemyśli swoje zachowanie i zmieni się o 180 stopni? XD
I że nie skończy się jak we wpisie z gorących?
  • Odpowiedz