Wpis z mikrobloga

kilka myśli, może komuś się przyda

wiadomo, czas leci, czy masz 20, 30, czy więcej lat to tak na prawdę nie ma znaczenia. Możesz mieć motywację i jej nie mieć.

Tak patrząc z perspektywy czasu najważniejsza w życiu jest normalna rodzina, lub chęć tworzenia normalnej rodziny, koledzy się rozchodzą w swoją stronę z czasem i człowiek zostaje sam.

Umiejętność przebaczenia, wolności od silnych emocji - tych pozytywnych jak i negatywnych, wolność od używek, wolność od pośpiechu, wolność od stresu, wolność od lęku, agresji, nienawiści, wolność od toksycznych ludzi

Jakaś praca, która daje radość, która nie jest źródłem agresji, nienawiści, stresu, wolna od toksycznych ludzi

Tak bym powiedział że to szczęście.

Tego tobie życzę,

nie ma co się porównywać, każde życie jest inne i nie ma przepisu na szczęście, sam byłem świadkiem wypadku i zastanawia ciągle mnie to dlaczego Bóg dopuścił żeby stuknęły się przede mną auta - facet wyjechał na STOP i walnął innego ziomka w tył auta, 1 wpadł odo rowu między drzewa a drugie zrobiło bączka i nie wpadło do rowu. Facet walnął w tył auta i nie ucierpiała cała rodzina w 2 aucie.

Codziennie się modlę aby Bóg się mną opiekował i abym nie miał żadnego wypadku. Chodzę z myślą że Bóg się mną opiekuje i daje mi to poczucie że to prawda i że tak jest, że są wokół mnie aniołowie, którzy mi doradzają co mam robić. Nazwę to wiarą i nadzieją.

Myślę, do tego że istnieją cuda i św. Charbel na prawdę je czyni dzięki mocy Bożej, osobiście mam taką historię, taką bardzo osobistą. Wydarzył się cud jak się modliłem. Z tego wynika, że był problem, św. Charbel usłyszał, zadziałał, wpadła ekipa, pomogli i wszystko dobrze się skończyło. Tak w skrócie. Sprawa zbyt osobista aby pisać.

Myślę, że jak człowiek przepracuje lęki, agresję, żyje obok, jest wolny od chęci bycia milionerem, bycia skąpym czy rozrzutnym, bycia wolnym od pieniędzy, to jest to szczęście

Bardzo dużo problemów jest przez stres i pośpiech, jak człowiek na wszystko ma czas, spisane co ma zrobić, ma listę, to życie jest o wiele przewidywalne i o wiele lepsze, nie ma tego stresu i pośpiechu, polecam.

Dzisiaj mamy piękne długie słoneczne dni, jest to coś wspaniałego,

Dobre witaminy, w tym D, i inne, na pewno poprawiają humor w smutne szare dni, dużo ruchu, siłownia, rowerek, sauna, wszystko to czyni człowieka szczęśliwszym.

Powodzenia

#przegryw #depresja #wiara #jezus #rodzina #wakacje
  • 4
  • Odpowiedz
@mru_mru: nie ma jednoznacznej odpowiedzi,

życie jest nieprzewidywalne, możesz robić swoje i tak będą tacy którzy cię nie będą lubić itp. , druga rzecz, kasa, kasa, ile to znaczy być szczęśliwym?

bezpieczeństwo a nieprzewidywalność
  • Odpowiedz