Wpis z mikrobloga

#tinder #zwiazki #p0lka

Myslicie ze w koncu doczekamy sie fimlu z tindera ktory obiecala gdzie ma profil przecietnego chlopa czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) kanał tez widze od roku nic nie dodane wiec ekspertka od relacji damsko meskich chyba wywalila sie z rowerka.
pepsi22323 - #tinder #zwiazki #p0lka

Myslicie ze w koncu doczekamy sie fimlu z tinde...

źródło: image

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Julka_ACAB_BLM za duże czoło na 8/10 i zbyt szeroka ale krótka twarz. Mocne 6/10 raczej. I żeby nie było że kłamie - miałam ładniejszych facetów na studiach. ʕʔ
To mogło być 8/10 w jakiś wczesnych latach 2010, więc w waszych czasach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lollygag: Ale ja nie odpowiadałam OPowi, tylko mirkowi, który napisał:

To naprawdę jest 6/10. To że nie ma purchla zamiast nosa i nie jest łysy nie oznacza, że wygląda super xD


Więc to jego powinieneś oznaczyć. I miło słyszeć, że jestem przeciętna, bo ostatnio jeden wykopek stwierdził, że jestem 4/10 (,)
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:

po prostu każdy ma inny gust i inaczej ocenia ludzi

To jest po prostu nieprawda, poparta badaniami naukowymi. O różnym guście możemy mówić np. w przypadku muzyki, kiedy jeden słucha disco-polo, a drugi muzyki klasycznej. Jeśli chodzi o wygląd, to odpowiedzi tych dwóch osób, pozornie z dwóch światów, BĘDĄ ZGODNE. Co najwyżej mogą ograniczać się do niewielkiego wahnięcia +-1 i cech typu kolor skóry, czy włosów. Skoro uważasz się
  • Odpowiedz