Wpis z mikrobloga

on bdb wiedział jak jest "you are beautiful" bo setki razy mówiąc to po polsku wykonywał później ruchy frykcyjne


@wpisynienawisci:

"Jedyne na co ją stać to portugalski manlet z Erasmusa który zna trzy zdania po polsku:
-
PfefferWerfer - >on bdb wiedział jak jest "you are beautiful" bo setki razy mówiąc to...
  • Odpowiedz
@Brzydka_Prawda: dobrze to widać w UK. Angielki (pomijając fakt, że są gł upsze i głupsi od Polaków), puszczają się ale wiedzą że to tylko fwb. Ukrainki i Białorusinki to samo, wiedzą że to jest just keks. Polki natomiast są tak naiwne, że to się w pale nie mieści. I nie mówię, że panny z innych krajów takie nie są. I to nie kwestia bańki. To po prostu spięcie styków. Error
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: a później tak dziurawiec ma w bani...

Dałam dupy Enrique za okulary
Dałam dupy Giorgio bo zabrał mnie do restauracji
Dałam dupy Pajeetowi bo powiedział, że jestem "bjutiful"
Dałam dupy Jamesowi bo mówił
  • Odpowiedz
@Brzydka_Prawda: @MajorKusiol: @lewoprawo: typ poleciał schematem podrywu, takim serio jak z jakiegoś poradnika XD ten motyw z daniem babie jakiegoś przedmiotu w jej mniemaniu "drogiego" to zagrywka by czuła się zobowiązana.Ten sam mechanizm jak menele żebracy co najpierw dają obrazek czy kwiatka a potem chcą kasy.

I widziałem/słyszałem o takich akcjach wielokrotnie, zagraniczniacy lecą tym schematem - u nich baby już przyzwyczajone a nasze Polki są
  • Odpowiedz
@thewickerman88: nawet nie musisz tego robić. Podam inny myk skuteczny zwłaszcza jak ktoś jest śniady / nie wygląda jak Polak (ja jestem taki trochę hiszpan z akordeonem, jak w hasztagu z pewną anią). Ubierasz się w zagraniczne ciuchy, wbijasz do większego miasta na imprezę (byle nie twoje xD), gadasz z ziomkiem po angielsku o pierdołach przez telefon (może być o LoLu / DotA / innej grze online. Randomy i tak
  • Odpowiedz
I widziałem/słyszałem o takich akcjach wielokrotnie, zagraniczniacy lecą tym schematem - u nich baby już przyzwyczajone a nasze Polki są tak naiwne że łykają zarzutkę jak durne.


@thewickerman88: jedyny błąd jaki popełniłeś. Albo inaczej, błąd i nie błąd, bo nie w każdym kraju wyrwiesz panny będąc Polakiem (W Niemczech podobno dość lajtowo, w UK trudniej). Dla kobiet też się liczy egzotyka - dla Polek będzie tak samo atrakcyjny Japończyk, jak
  • Odpowiedz