Wpis z mikrobloga

#perfumy
W sobotę byłem w galerii handlowej po kilka drobiazgów i w dwóch sklepach dostałem od pań za ladą komplementy za bardzo ładne perfumy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po raz kolejny Afnan Supremacy not Only Intense okazuje się królem lata u mnie.
D_Train - #perfumy 
W sobotę byłem w galerii handlowej po kilka drobiazgów i w dwóch ...

źródło: IMG_7210

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@czasowstrzymywacz: Kolega używa CDNIM i też bardzo sobie chwali
@ewataewa Jeśli o mnie chodzi to Afnan wygrywa z Aventusem z prostej przyczyny - cena i parametry są kosmiczne, w przypadku Aventusa na mojej skórze osiąga zabójcze ~2 godziny trwałości i projekcję na kilka cm, to wszystko w cenie 1000zł za 100ml, a po aplikacji Afnana trwałość u mnie to ~6-10 godzin i kosmicznie dobra projekcja
  • Odpowiedz
  • 0
@czasowstrzymywacz: Wedlug mnie to umieją ale tak w 50% ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam SNOI, In Heaven, Silver i Incense od nich i właściwie to SNOI jest wybitny, In Heaven też bardzo fajny, Silver to słaba wersja SNOI a Incense jest zupełnie nie w moim guście, chociaż parametry ma mocarne, jeden lub dwa psiki i czuć przez 12 godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@czasowstrzymywacz: ja jeszcze z tego klimatu mam SAP le roi i też fajnie się nosi, taki CDNIM minus ten lekki dymek na mój nos
akurat ten afnan niezbyt mi siedział, ale może dorosłem i na to, jak na razie starczy CDNIM edt też w zapasie i właśnie ten sap
  • Odpowiedz
@D_Train: A Ja właśnie nie mogłem się do niego przekonać. Parametry rzeczywiście kosmiczne, ale przez pierwsze 12 godzin jego dominująca nuta była nie do zniesienia. Dopiero potem zapach na mnie się "wygładzał" i zaczynał przypominać coś noszalnego.
  • Odpowiedz
@czasowstrzymywacz: +1 do pierwszego, ale to z większością tanich arabów tak jest

tak odlewam po 1,30 zł/ml także mogę spokojnie polać, explorera nigdy nie miałem to nie wiem jak to trzyma, ale CDNIM i ten Le Roi całkiem fajnie na mnie leżą, wydaje mi się że nawet le roi dłuzej
  • Odpowiedz
  • 0
@jan-kowalski2023: Ma w sobie coś niepasującego do reszty, to prawda, ale to coś (ciężko mi nawet opisać jaka to nuta) u mnie znika błyskawicznie, także jestem zadowolony
@czasowstrzymywacz Explorer z tragicznymi parametrami? Mam flaszkę z początku produkcji, co prawda się już kończy powoli, ale spokojnie trzyma te 5-7 godzin, może była jakaś reformulacja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@D_Train: a jak Afnan się ma to Explorera? Bo Ex jest ok, ale nie coś w czym mógłbym się zakochać, więc pytam, bo Afnan ciekawi. Dużo mają podobieństw?
  • Odpowiedz
  • 3
@Nemesh: Jak dla mnie to bardzo podobne zapachy, generalnie używam naprzemiennie bo cena w momencie kiedy je kupowałem nie była wygórowana. Explorer jest bardziej subtelny, ale też podoba się otoczeniu.
@walokid Nosząc niszę z wysokiej półki cenowej nigdy nie dostawałem losowych komplementów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz