Wpis z mikrobloga

@ksab: swoją drogą nieźle skonstruowana umowa gwarancyjna skoro wykonawca w ramach gwarancji miał nie naprawić to co sfuszerował, a jedynie na bieżąco maskować objawy fuszerki (z tego co pamiętam dosypując asfalt w "doły") do końca gwarancji.

Trochę jakby dealer który sprzedał samochód który miał wadę, zamiast naprawić to wypożyczył (do końca gwarancji) sprawne auto, a potem "martw się sam".
  • Odpowiedz
@Maxwell_Mohr: specjalna funkcja przyzwyczajająca do bujania na Śląsku :) Jak się nie porzygasz jadąc 120 km/h to możesz spać spokojnie na 10 pietrze w trakcie tąpnięć.
  • Odpowiedz
@programista15cm: to już zboczenie, ciekawe co by było jakbyś zobaczył flagę górnego śląska, albo pociągi EN57 które PKP jakiś czas temu pomalowało w oryginalne barwy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z jedej strony rozumiem bo też mi się nie podoba ukrofilia w polsce ale nie doszukujmy się jej wszędzie, bez przesady
  • Odpowiedz
no teraz wszędzie wszyscy tak mówia. W życiu by polonistka w Warszawie do 5 klasy nie przepuściła w mojej podstawówce kogoś takiego


@programista15cm: no nie wiem. Wydaje mi się, że to albo regionalizm, albo jakieś potoczne słownictwo które już od dłuższego czasu funkcjonuje. Już bardzo dawno (jak nie przez całe moje życie) słyszę właśnie takie odmiany.
Zupełnie by mi nie przyszło przez myśl, że to jest ukrainicyzm (znaczy może i
  • Odpowiedz