Wpis z mikrobloga

@KingaM: MAM - Biełyje Rozy, bo mi przypomina ile poświęciłem kiedyś i ile osób musiałem kiedyś odepchnąć, żeby kogoś nie skrzywdzić, a ktoś i tak na postawie plotek zorganizował taką manipulację, żeby zranić mnie jak najbardziej i to z kimś, za kogo dawałem moje słowo, że jest w porządku, bo byłem wdzięczny. Jeszcze mówiłem przy tym ludziom, że bardzo mi zależy. Raz, jak mi znajomy doradzał w związku z tym,
  • Odpowiedz
@KingaM: Można powiedzieć że mam cały album, continuum johna mayera, puściłem kiedyś byłej jak dokądś jechaliśmy samochodem. Coś czułem że niedługo to jebnie więc trochę z premedytacją dobrałem "motyw muzyczny" i nie pomyliłem się ( ͡º ͜ʖ͡º) ergo całe to wydarzenie i późniejsze rozstanie kojarzy mi się skrajnie nieprzyjemnie.
  • Odpowiedz
@KingaM: z moją byłą jak się poznawaliśmy to randomowo przewijał się Lil Peep - Spotlight, i nie wiem czemu bo jakoś do niej uwagi nie przywiązywałem ona przyjęła ją jako ''naszą piosenkę'', no i może tak leciała sobie gdzieś tam przy okazji jazdy autem w ciągu pierwszego roku a przez 4 następne już nie, i tak mi się to #!$%@?ło że jak tylko tą piosenkę słyszę to od razu staram
  • Odpowiedz