Wpis z mikrobloga

Na koniec fazy zasadniczej VNL, mamy derby byłej Jugosławi. Serbowie mają już kwalifikacje do IO, więc pewnie odpuszczą mecz. Słoweńcy grają o pierwsze miejsce w tabeli VNL i drugie w rankingu FIVB.

Na chwilę obecną Słoweńcy prowadzą 10:2 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#siatkowka
  • 10
  • Odpowiedz
@groman43: eksploatują cały czas ten sam skład. Może jak przejdą na emeryturę to nie będą mieli drugiego ani trzeciego garnituru. Oby ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@groman43: to był jeden z najdziwniejszych meczów kadry jaki oglądałem. Dziwniejszych było niewiele - tak na pierwszy rzut to 3:2 z Chinami w kwalifikacjach olimpijskich 2016 albo mecz z Iranem we Włoszech w LŚ2017, gdzie nas pokonali bez Maroufa w jakimś słabym składzie. Oczywiście Australia w Londynie to chyba Top1.
  • Odpowiedz
@groman43: nie ma szans żebym to pamiętał a raport meczowy nie działa.

Ale jest google i google wszystko pamięta. Mecz był jednak przed LŚ nie 2015 tylko 2014 (tak mi się właśnie wydawało) i był to pierwszy turniej Antigi w roli trenera. W pierwszym turnieju u siebie wygraliśmy ze Słowenią 3:1, ale przegraliśmy na wyjeździe 2:3.
https://www.pzps.pl/pl/component/content/article/179-artykuly/aktualnosci/reprezentacje-siatkowka/seniorzy/7203-turniej-kwalifikacyjny-do-mistrzostw-europy-mezczyzn-polska-slowenia-2-3
To jest jedyny link z tego wydarzenia na stronie PZPSu

A to filmik zmontowany
vasos - @groman43: nie ma szans żebym to pamiętał a raport meczowy nie działa. 

Ale ...
  • Odpowiedz
@vasos: zapomniałem o forum siatki org, a to co znalazłem w formie cytatów:

Straszny kozak będzie z Cebulja.

Czo ten Drzyzga gra xD Chyba prowadzi dywersję i chcę zabić Wlazłego przed następnym sezonem klubowym.

Męczy się dzisiaj Winiarski w przyjęciu. Wlazły też tak jakoś mało widoczny...

3 akcje w końcówce Kurek w aut Wlazły w aut Kłos w aut

skoro dzisiaj grając w zasadzie w pełnym składzie męczymy się ze Słowenią
  • Odpowiedz