Wpis z mikrobloga

#gry #grajzwykopem siema, poleci ktoś jakieś gierki? Już 31 na karku i mało, która wciąga mnie na dłużej. Ostatnie gry, które mnie wciągnęły i przeszedłem do końca do wiesiek 3, baldurs gate 2, getting over it, gta 5, kroniki myrtany, skyrim i inne. Ale już od dawna nie grałem w nic do konca, nawet kingdome come mnie znudził po 10h grania. Zagrałbym w BG3, co jakiś czas patrze czy jest promka bo aktualna cena to dla mnie zaaaa dużo.
  • 20
  • Odpowiedz
@cornel9192: Kingdoms of Amalur Reckoning buildem pod magie, całkiem przyjemnie się pyka.
No i oczywiście gry z serii Dark Souls i Elden Ring, wciągają i po mimo tego że po przegranej z jakimś bossem masz ochotę wyjść z gry, to po 2 godiznach przerwy znów ciągnie by spróbować ponownie.
  • Odpowiedz
  • 0
@cornel9192 no ok więc zrobię tak
Strzelanki: rainbow six siege, pubg, realem royal, cs2
Strategie aoe2de, aoe3, kozacy 2,
Rpg: diablo2 resurected, titan quest
Inne: dead by daylight
  • Odpowiedz
@cornel9192 na czym grasz? Na PS spoko są: Red dead redemption 2, cyberpunk (pomimo niedźwiedzi), tomb raidery te nowe, uncharted wszystkie, god of war, second son, Detroit become human I ghost of tushima. Narazie tyle. Każda ma świetną wciągająca fabułę więc przyjemnie sie gra. Mam lvl 34 i zawsze się dobrze bawię przy tych grach więc polecam
  • Odpowiedz
  • 0
@Lieutenant_Drunk: no wlasnie te gry są spoko, do oglądania jak najbardziej, detroit become human obejrzałem całą grę na yt, bo fabuła wciągnęła, ale granie w takie mnie nudzi, to bardziej interaktywne filmy niż gry, stawiam na gameplay, rdr2 mam ale jeszcze nie instalowałem bo muszę pousuwać inne rzeczy z kompa na te 120gb miejsca o;
  • Odpowiedz