Wpis z mikrobloga

@empty11: Do meczu z Austrią nie mogłem go sluchać kiedy mówił o reprze Probierza, bo czuć było to nierówne podejście względem stylu Michniewicza, który był 100x gorszy od Brzęczka, którego równał z ziemia
  • Odpowiedz
pisowcy


@ActiveekHere: i już wiem, że dupsko piecze bo Donald też obrywa od Mazurka i Stana xD

@empty11 ja osobiście bardziej cenie wyjście z grupy Czesia niż bardziej ofensywny / otwarty futbol probierza. Jeszcze tylko #!$%@? od Francji i wakacje
  • Odpowiedz
@empty11 no nie w analogiczny sposób bo teraz nie awansowaliśmy nigdzie. Kibice Jagiellonię pewnie nie myśleli świętując mistrzostwo czy wie nie dało grać bardziej efektownie, wynik pozwala zapominać o stylu.
No i dla większości kibiców kadru to był 1 awans gdziekolwiek na mś w ich życiu, poza tym ciągle w pysk w eliminacjach i potem grupie to nikt nie miał wymagań jak był wynik
  • Odpowiedz
@93michu93, @stan-tookie-1 wy piszecie o tym sukcesie awansu Czesia jakbyście nie pamiętali jak on tak naprawdę wyglądał. Czyli żebranie u Argentyńczyków żeby już nie strzelali i już chyba nawet liczenie żółtych kartek xD
  • Odpowiedz
@Anubis12: dokładnie tak, i tym się różni awans w słabym stylu od braku awansu w słabym stylu. Portugalia jak wygrywała euro też robiła to w słabym stylu a wątpię żeby mieli pretensje o taki puchar w gablocie. Kanada ostatnio na mś grała momentami widowiskowo i efekt był właśnie taki, w piłce nożnej nie ma punktów za styl i niektóre kadry nie chcą ciągle przegrywać
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1 co Ty porównujesz w ogóle? Kiedy Potrugalia grała paździerz proponowany przez Michniewicza? U nich to się może trafić gorszy mecz, w którym po prostu ciężko idzie kreowanie dużej ilości okazji strzeleckich. Nie stoją całym zespołem w swojej bramce i ślepe lagi do Ronaldo xD
  • Odpowiedz