Wpis z mikrobloga

@PanKara: @sidhellfire: @subterranean4: @szoorstki: @Quisto: @gierekg: @BojtaS: @matiit @Sienaq @madry_i_mieciutki @bartolini_gabka @theBrain @anonim1133 @Crecha @eMach @MiroslawJaroslaw @thampel5 @TheFuckingRoses @wloda313 #wroclawpilkanozna

Jutro dzwonię w sprawie rezerwacji orlika. Z tego co przeglądałem terminarz na MCS to postaram się zrobić rezerwacje na wtorki i czwartki od 19 do 21. Pasi wszystkim ? Bosko jest na jakimś wypiździjewie, ale można bardzo szybko dojechać pociągiem (jedzie 5 minut z Głównego do Wrocław Brochów, przyjazd o 18:45, a kolejny o 18:55, więc jest naprawdę dobrze) i przejść się kilometr pieszo. Wołam jeszcze #wroclaw może ktoś jeszcze dołączy do nas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • 32
  • Odpowiedz
@PanKara: To znajdź coś bliżej. Pociąg jedzie 5 minut, więc co za problem? Możesz jechać autobusem jak chcesz, ale to Ci zajmie wtedy 20-25 minut.
  • Odpowiedz
@Daldek: Mi się nie chce na 2 koniec miasta po okulary jechać, a co dopiero pociągiem :|

Teraz jest 20 jest całkiem jasno na dworze więc jak będziemy grać 18-20 będzie git :>
  • Odpowiedz
@Daldek: Dzięki, że to ogarniasz, szacun dla Ciebie. Ale nie można bliżej? Mieszkam na Ołbinie i dotarcie tam dla mnie to wyprawa do azji.

Ludzie naprawdę nie ma boiska w okolicach centrum tego zasranego miasta na którym można by pociupać w gałę?

@PanKara ty jestes stąd pomógłbyś @Daldek a nie tylko wymagał :)
  • Odpowiedz
@TheFuckingRoses: Też mieszkam na Ołbinie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Problem jest taki, że ciężko dostać wolny termin wieczorami w tygodniu i nie wszędzie da się zrobić rezerwacje. Napisałem ostatnio nawet na fejsbukowym profilu playareny z pytaniem gdzie można pograć, żeby było oświetlenie i rezerwacja i dostałem tylko 4 czy 5 miejsc do sprawdzenia, z czego wszystkie są na takich wypiździjewach. Albo Psie Pole albo Kuźniki albo właśnie
  • Odpowiedz
@TheFuckingRoses: Właśnie doczytałem, że ten orlik na Wiaduktowej jest czynny tylko do 20, więc lipa bo wcześniej jakieś lamusy do 19 tam grają. Pójdę dzisiaj na Dembowskiego i postaram się to załatwić. BTW, mam nadzieję że będzie nas co najmniej 10 O.o Bo na razie tylko 5 osób odpisało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Crecha: Tej, ale tam jest tartan :/ To już lepiej na Słubickiej, przy tej szkole co tam jest. Byłem tam kiedyś, fajne jest to boisko, ale nie ma rezerwacji z tego co pamiętam.
  • Odpowiedz
@Crecha: Nie, tartan jest #!$%@?. Mogę olać te z rezerwacją, ale jak się okaże że przyjdziemy i będzie zajęte to nie czepiajcie się mnie :s
  • Odpowiedz