Wpis z mikrobloga

@PanKara: @sidhellfire: @subterranean4: @szoorstki: @Quisto: @gierekg: @BojtaS: @matiit @Sienaq @madry_i_mieciutki @bartolini_gabka @theBrain @anonim1133 @Crecha @eMach @MiroslawJaroslaw @thampel5 @TheFuckingRoses @wloda313 #wroclawpilkanozna

Jutro dzwonię w sprawie rezerwacji orlika. Z tego co przeglądałem terminarz na MCS to postaram się zrobić rezerwacje na wtorki i czwartki od 19 do 21. Pasi wszystkim ? Bosko jest na jakimś wypiździjewie, ale można bardzo szybko dojechać pociągiem (jedzie 5 minut z Głównego do Wrocław Brochów, przyjazd o 18:45, a kolejny o 18:55, więc jest naprawdę dobrze) i przejść się kilometr pieszo. Wołam jeszcze #wroclaw może ktoś jeszcze dołączy do nas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • 32
  • Odpowiedz
@PanKara: @anonim1133: @Crecha: @TheFuckingRoses:

Na Dembowskiego jedynie piątek do 19 jest wolne. Jutro mogę jeszcze gdzieś podjechać i spróbować coś załatwić na przyszły tydzień. BTW, gramy dzisiaj w ogóle? Jak tak to może na Słubickiej, a jak będzie zajęte to na Młodych techników na tym tartanie, bo jest w miarę blisko. Albo znowu na Skwierzyńskiej ?
  • Odpowiedz
@Daldek: w następnym tygodniu tylko w poniedziałek mogę, bo nie jestem z Wrocławia i wracam na święta, poza tym będę chodził i jak by brakowało ludzi to mogę kogoś załatwić ze studbazy jak chcecie.
  • Odpowiedz