Wpis z mikrobloga

Wszyscy doskonale wiemy, że Sebastian Podsiadło nie przebiegnie w tym roku Maratonu w Atenach. Nie wiemy jednak jeśli tym razem wymyślony zostanie powód. Jak myślicie? Propozycje odwołania maratonu napiszcie w komentarzach

Najlepszy komentarz wygrywa unikalny egzemplarz 48-stronnicowej broszury "KSIĘGI ZWIĄZKÓW NA ŚWIECIE" #rozdajo

Nagroda pocieszenia to koszulka z Sebcelem Torusem

#sebcel #konkurs
SebastianDosiadlgo - Wszyscy doskonale wiemy, że Sebastian Podsiadło nie przebiegnie ...

źródło: temp_file7985355984911919724

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: "I od czego by tu zaczac, bo dzis opowiem dlaczego ten marathon sie nie udal, bo sie nie udal. Nie z mojej wins ale opowiem. Ale najpierw. I teraz uwazam, ze ta cala przygoda moja z bieganiem. Gdzie nigdy nie bylem dobry z biegania. I sobie powiedzialem tak, przebiegne. Byla po cos. Bo jak mowi Dzimkarej sytuacje przytrafiaja sie dla Ciebie a nie Tobie. I wiecie cala ta przygoda,
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: heloł ewryłan, jak widzicie nie udało mi się pojechać do Aten, niestety zapadłem na ciężką depresję, z powodu niedawania wam wartości po prostu i że nie było kawek, choć w środku chciałem dać wam lajwy, tak? Nie zacząłem przygotowań, zawnioskowałem o zwrot pieniędzy za lot i za uczestnictwo w maratonie, tak? I próbujemy za rok, mam całą masę planów w tym konferencję Grant Kartona w Kuala Lumpur, bo postanowił
  • Odpowiedz