Wpis z mikrobloga

Ruszają przygotowania do kolejnego, oficjalnego #ama. Kto Waszym zdaniem powinien wziąć w nim udział?
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kozzi: sorry, ale Biedroń (nikogo nie obrażając) to idiota mówiący wyuczonymi hasełkami i sloganami. Sztuczność, poza, maniera. Grodzka to "baba z jajami" :)))
  • Odpowiedz
@kubatre1: Problem w tym, że AMA poslanki Grodzkiej mogloby być po prostu pelne obraźliwych, wulgarnych i najzwyczajniej w świecie chamskich przytyków do niej i nie wiem czy Wykop jest zainteresowany taką reklamą.
  • Odpowiedz
@kubatre1: Anna Grodzka też jest idiotką. Widziałem z nią wywiad na onecie.

Dziennikarz wielce dziwił się, że została wybrana w Krakowie, który uchodzi za konserwatywny - na co ona odpowiedziała "Wiedziałam, że w Krakowie są grupy osób konserwatywnych, ale jest to też miasto kultury, teatru, uczelni wyższych, intelektualistów."

Co najmniej jakoby rzekoma tolerancja szła w nieodłącznej parze z rozumem, a konserwy byli na bakier z intelektem, wykształceniem i obyciem w
  • Odpowiedz
@kubatre1: Anna Grodzka też jest idiotką, czy paradoksalnie idiotą.

Widziałem z nią wywiad na onecie. Dziennikarz pytał jakim sposobem udało jej się uzyskać mandat poselski w konserwatywnym Krakowie. Na co ona odpowiedziała "Wiedziałam, że w Krakowie są grupy osób konserwatywnych, ale jest to też miasto kultury, teatru, uczelni wyższych, intelektualistów."

Co najmniej jakby tolerancja szła w nieodłącznej parze z rozumem. A same konserwy były na bakier z intelektem, wykształceniem, a
  • Odpowiedz
Dajcie sobie spokoj z politykami. Po kampanii wyborczej jeszcze wam malo? Moja propozycja: Artur Szpilka. Na pewno ciekawy człowiek, a i wykop by nie narzekal na liczbe odwiedzin :)
  • Odpowiedz
@wysocki Panowie z AniMruMru, na żywo to podobno straszne cwaniaki i osoby cięte na kasę, za nic mają fanów, niechętnie chcą rozmawiać i dawać parafki. Poza tym ich poziom spadł na tyle głęboko, że nie są już Cool
  • Odpowiedz