Wpis z mikrobloga

Z tym filmem dobijającym swojego to niektórzy nie rozumieją istoty filmu.
Pomijając fakt, że niektórzy nie zrozumieli, że leżący prosił o to, żeby go dobić i ten drugi zrobił "humanitarnie", to i tak w ukraińskiej armii wygląda to całkiem inaczej.
Kiedy ukrainiec w jednym filmie mocno +18 (nie wstawię go) prosił o dobicie, to inny żołnierz i tak mu pomógł a potem odwiedził w szpitalu.
Do tego podczas ewakuacji zostali jeszcze zaatakowani przez ruskich, których się pozbyli.

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Z tym filmem dobijającym swojego to niektórzy nie rozumieją istoty filmu.
...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertkk: Jeśli ten dron nie był nabity różnymi odłamkami to ten Rosjanin przy odpowiedniej ewakuacji i medycznej opiece by przeżył, ale w Rosji czeka się na medevac godzinami.
  • Odpowiedz
  • 5
z nimi byl jeszcze taki mily pan, ktory nie mial polowy podbrodka i powiedzial, zeby najpierw ratowac tego bardziej rannego, trzymajac caly czas bron i bedac w gotowosci do walki. Potem wyglądał tak
robertkk - z nimi byl jeszcze taki mily pan, ktory nie mial polowy podbrodka i powied...

źródło: dmgmmdgmdgdmg

Pobierz
  • Odpowiedz
@robertkk: @Grzesiok nawet #!$%@?ąc od szlachetności i pobudek to ilu z was byłoby w stanie dobić znanego wam kolegę z oddziału, nawet gdyby was o to prosił? Bo ja mam wątpliwości czy byłbym w stanie strzelić z bliska do cierpiącej, znanej mi osoby. Mimo wszystko próbowałbym mu pomóc, opatrzeć, ewakuować, a nie strzelać. Sam nie wiem czy wynikałoby to z rozsądku czy z bycia #!$%@?ą, ale zwyczajnie czułbym że
  • Odpowiedz
Pomijając fakt, że niektórzy nie zrozumieli, że leżący prosił o to, żeby go dobić i ten drugi zrobił "humanitarnie"


@robertkk: prawda pewnie jest taka, że sam ranny, będąc w szoku, pod wpływem emocji, bólu, ma bardzo ograniczoną zdolność do racjonalnej oceny swojego stanu.

Zwłaszcza że najbardziej bolą rany powierzchowne, z kolei poważne obrażenia wewnętrzne niekoniecznie muszą
  • Odpowiedz
tak, stan rannego dobrze oceni jedynie ktos z boku kto nie jest ogluszony


@robertkk: tak po prawdzie to wydaje mi się, że ten odstrzelony wyraźnie utyka zanim dron go dopadł, wiec kolega ocenił że facet przyciąga nieszczęście
  • Odpowiedz