Wpis z mikrobloga

Chyba powoli wraca el dorado, co prawda stawki mam wrażenie że spadły, ale coraz więcej ofert dostaję na linkedinie, a ostatnio nawet dzwonili w sprawie rekrutacji sprzed roku czy nadal jestem zainteresowany, bo akurat by mnie mogli ASAP wrzucić na projekt xd

tech: fullstack node.js + react

#pracait #programowanie
  • 9
  • Odpowiedz
@damienbudzik niby tak niby nie, tylko jak jak jakąś oferta wisi tydzień to jest 100 aplikantów i szkoda nawet klikać. Analityk Systemowy Zdalne.. właśnie szukam roboty... jak coś znajdę to na 99% będzie to niższa stawka od tej co mam.
  • Odpowiedz
Chyba powoli wraca el dorado, co prawda stawki mam wrażenie że spadły, ale coraz więcej ofert dostaję na linkedinie


@damienbudzik: wymieniają drogich pracowników na tanich, nawet jak zaoszczędzą 2k to rocznie jest to już 24.
  • Odpowiedz
@ameliniummm: no przynajmniej nie mitomanisz, doceniam. Seniorom 10 lat stażu rzeczywiście oferują stawki 120zl/h czyli niecałe 20 000zł netto b2b. Czasem 22-23k netto b2b

Szkoda że 150zl/h już w tym kraju jest nieosiągalne dla zwykłego senior deva 7-12 lat stazu.

Teraz taka stawka jest zarezerwowana dla team leadera który będzie pracował w olbrzymim stresie, nie dość że cały dzień kodowania to jeszcze ma być full stackiem front + backend +
  • Odpowiedz