Wpis z mikrobloga

#mecz
Kisne z tego bo zauwazylem, że tu pare bezmozgow napisalo, że Michniewicz to dobry trener xDD
Awans zawdzieczaja Argentynie (2:0 nie chcieli dobijac miernot i nie lubia sie z Meksykiem + nie strzelajcie nam wiecej bramek :((() i Meksykowi (wygral tylko 2:1 z Arabia).
Polska grala fatalnie na tych MS mecz z Meksykiem najgorszy na turnieju z Argentyna to nie ma co pisac a z Arabia coz wygrana, ale to Araby i tak Arabia miala dobre okazje i nie grala tak zle. Z Francja zagrali nieco ofensywniej bo mieli juz w dupie 711. Powinni wtedy jakis prezent wyslac Argentynie, że im dała awans xDD
  • 27
  • Odpowiedz
@Matpiotr: Było trochę fajnych zawodników w tym czasie, ale drużyny z prawdziwego zdarzania to nie.

Ci lepsi, których zapamiętałem:
- Kałużny
- Błaszczykowski
  • Odpowiedz
@likeFap CM711 miał szczęście do losowania, gdyby trafił grupę jak Chlep to szybko by go zweryfikowali.

Czesio nawet w barażach miał farta, graliśmy z wymęczonymi Szwedami u siebie.

Choć jestem pewny że gdyby nie afera premiowa to pewnie zostałby selekcjonerem po mundialu.

Nieprzypadkowo jednak zawsze ma problemy z dłuższą pracą w jednym miejscu - z powodu ciężkiego charakteru, podczas niepowodzenia szuka błędów wszędzie tylko nie u siebie. To kończy się kłótnią
  • Odpowiedz
@likeFap: ja tam uważam, że 711 propozycję premii od Premiera wziął na serio i robił wszystko, aby się udało.
Przecież te autobusy postawione z Argentyną i Meksykiem, to była jakaś pętla czasu:
przeciwnik próbuje z środka pola przejść przez nasze zasieki, przejmujemy piłkę, wybijamy do przodu na Robercika, Robercik nie ma jak rozegrać, bo do pomocy ma tylko Zielińskiego a reszta głęboko z tyłu, tracimy piłkę i przeciwnik znów próbuje
  • Odpowiedz
czyli jednak to fachowiec, zadzwonił do kogo trzeba i Argentyna nam darowała xD


@SpasticInk: do putina też dzwonił żeby wywołać wojne i polska miała jeden mecz mniej w barazach i na świeżości wjechać we szwedow
  • Odpowiedz
i Meksykowi (wygral tylko 2:1 z Arabia).


@likeFap: przecież jakby Meksyk był taki dobry to by rozwalali Arabię 5:0 i by wyszli nie patrząc ile przegrali nasi
  • Odpowiedz
@ptt_ oj można wymienić jeszcze drugie tyle. Fakty są takie że mieliśmy przyzwoitych piłkarzy. Nie łamagi, nie klasa światowa. Po prostu byli ok... ale ciągle czegoś brakowało w zgraniu, mentalności... już sam nie wiem. Ehhh...
  • Odpowiedz
  • 13
@likeFap Ludzie to mają pamięć złotej rybki... Przecież Arabia Saudyjska w tamtym meczu nas totalnie DOMINOWAŁA. W pierwszej połowie spokojnie mogli prowadzić 3-0. Uratował nas tylko Szczęsny, który dokonał literalnego cudu przy karnym, a potem obrońca Arabii podarował Lewandowskiemu totalnego farfocla z dupy xD

Tamten mecz to był szczyt kompromitacji kadry Michniewicza. No ale jak zawsze, ludzie pamiętają tylko wynik xD
  • Odpowiedz