Wpis z mikrobloga

@skazanynaprzegryw03 No nie do końca zależy to od palca, ale tak właśnie napisał by debil, który komentuje coś, na czym się nie zna xD kup sobie najtańszego mechanika za te ~120zl, a zobaczysz różnice między swoją membranowka
  • Odpowiedz
@Wixonejo: czyli co, wciska się przycisk zanim palcem ruszysz? xd

widocznie też się nie znasz, skoro twoim argumentem jest to, że jestem debilem xd ale trzeba sobie jakość usprawiedliwić skoro już się kupiło marketingową papkę producentów
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: Ogólnie customizacja, feeling jest dużo lepszy, jakieś takie najzwyklejsze logitecha membranowe dają radę do jakichś codziennych zastosowań, ale jak mam korzystać z klawiatury w laptopie po mechaniku to rzygam. Taki macbook ma dla mnie jedną z najgorszych klawiatur na rynku

Co do numpada to nawet zgoda, wydaje mi się że na numpadzie nie zależy ludziom którzy nigdy nic użytecznego na kompie nie robili. Co do wielkości, można pójść na
Szalom - @skazanynaprzegryw03: Ogólnie customizacja, feeling jest dużo lepszy, jakieś...

źródło: 38898_0

Pobierz
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 moja argumentem jest to, że wypowiadasz się na temat czegoś, czego na oczy nie dotykałeś xD ruszasz palcem, jednak w membranowce klik nie oznacza wciśnięcia przycisku, bo musisz docisnąć gumkę. Jesteś w stanie "wcisnąć" przycisk beż dociśnięcia go, aby usłyszeć klik, a nie mieć dźwięku. W mechanikach tej sytuacji nie ma, klik zawsze oznacza wciśnięcie, a sam mechanizm stawia mniejszy opór niż gumką, przez co pisanie jest szybsze i wygodniejsze.
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: Nie, wynika z niej, że wygodniejsze buty są wygodniejsze, a wygodniejsza klawiatura jest wygodniejsza. Dobre narzędzie pracy sprawia, że praca idzie lepiej, bo nawet o nim nie myślisz. Dobra klawiatura jest jak dobre buty - zapominasz o niej, gdy jej używasz. Przy tym bywa tak, że ktoś lubi obcować z ładnymi rzeczami, bo ma coś takiego jak poczucie estetyki. Innym wystarczy przez całe życie meblościanka po babci z lat
  • Odpowiedz
ruszasz palcem, jednak w membranowce klik nie oznacza wciśnięcia przycisku, bo musisz docisnąć gumkę. Jesteś w stanie "wcisnąć" przycisk beż dociśnięcia go, aby usłyszeć klik, a nie mieć dźwięk


@Wixonejo: brzmi jak problem z użytkownikiem a nie sprzętem xd może powinni refundować klawiatury mechaniczne, bo nieumiejętność wciśnięcia kawałka gumki brzmi jak jakaś niepełnosprawność xd

bez urazy
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 czyli muszę naciskać przycisku z całej siły, żeby gumką się wbiła zamiast wydać grosze i kupić coś, co jest łatwiejsze i przyjemniejsze w użytkowaniu :D nie ma to jak samemu sobie utrudniaic życie"bo taniej" :D
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 czyli muszę naciskać przycisku z całej siły, żeby gumką się wbiła zamiast wydać grosze i kupić coś, co jest łatwiejsze i przyjemniejsze w użytkowaniu :D nie ma to jak samemu sobie utrudniaic życie"bo taniej" :D


@Wixonejo: to nie wiem jaką miałeś wcześniej klawiaturę xd ale normalne klawiatury to nie maszyny do pisania, zresztą chyba gumka się łatwiej wciska niż jakiś mechaniczny przycisk co wymaga smarowania żeby płynnie chodził
  • Odpowiedz