Wpis z mikrobloga

No dobra podawać tylko szczerze wasza średnią ze zdjęcia na ratę
Rate me!!! Jak nie macie fotki to se tam załóżcie poddawajcie prawdę jak was świat ocenia!!! (Nie jakieś tam półki tylko świat) Ja mam całkowicie normalna fotkę bez poprawek żadnych i 50 głosów ma 6,8/10 więc bardzo przyzwoicie.A w pl ta fotka była słabo oceniania (chyba za drugim założeniem tindera miałem rekordowe 23 pary, ale to wszystko były szony. usuwwające pary po pierwszym napisaniu XD)
#rateme #zalesie #wygryw #przegryw #ocena #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wyglad #wykop
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Niedobry: wiem że żałosne ale dlaczego świat cię lepiej ocenia niż polki (chociaż nie wiem i nigdy się nie do wiem jak mnie półki postrzegają)? Ale też jedyny sposób by się dowiedzieć jakieś prawdy o sobie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Niedobry: są jakieś polskie strony z taką oceną??? Ja to całe życie się wstydziłem zagadać, teraz to aż czasem za bardzo się rozgraduje ale nigdy nie byłem i nie jestem konkretny gadam neutralnie zawsze więc to nie jest nawet podryw tylko debata naukowa.
  • Odpowiedz
@sols: Naaah ludzie ktorzy dali by Ci 10/10 raczej nie wchodza w polski czy tam zachodni internet. Pol Azji np. w ogole ma swoj i nie korzysta z np. uslug google.

My serio sa w bańkach... XD
  • Odpowiedz