Wpis z mikrobloga

Jazda błękitnym, elektrycznym Twingo ma nieoczywiste plusy. Ryzyko kontroli drogowej jest poniżej 0.
Ostatnio jak trafiłem na kontrolę na skrzyżowaniu, to chciałem się zatrzymać na stopie, tak głupio tego nie zrobić przy niebieskich. Zandarm tylko machnął ręką żebym nie udawał z tym zatrzymywaniem i jechał dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja
  • 16
  • Odpowiedz
@PiotrFr: A tam lepsza jest jazda błękitnym Trabantem jak ludzie na parkingach i światłach zaczepiają robią zdjęcia machają uśmiechają się, a jak złapią do kontroli to po to by auto po podziwiać popytać i puścić dalej. Życie jest za krótkie by jeździć nudnym autem bez emocji.
  • Odpowiedz
@Lardor: Niebieski, moim zdaniem jeden z najładniejszych kolorów tego samochodu.
Słyszałem historie gościa który za czasów świetności tego samochodu miał dwa trabanty.
Po zakupie pierwsze co robił to konserwował podwozie, po czym po połowie roku samochód był kradziony.
Jeden policja zdołała znaleść, ale drugi nigdy nie został odnaleziony.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy właśnie polowałem na niebieskiego okazuje się jeszcze że jest 890 wypustem z fabryki czyli pierwsze 1000 sztuk które zostały wyprodukowane
  • Odpowiedz
@PiotrFr patrz jak robię auta po lewej a to autostrada gdzie 140 się leci plus lewy pas sprawdzałem ten licznik na GPS auto stało 13 lat różne cuda mogły być. GPS idzie równo z licznikiem więc w czym problem? Może to ty próbujesz zaniżać?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Lardor:

patrz jak robię auta po lewej


A z jaką prędkością one jadą?

GPS idzie równo z licznikiem więc w czym problem? Może to ty próbujesz zaniżać?


xD
To co w nim zrobiłeś, że z oryginalnego 125 vmax 30 lat temu zrobiło się 150?
  • Odpowiedz