Wpis z mikrobloga

Proszę przyjrzyjcie sie MATCE IWONY WIECZOREK. Wg mnie to ona stoi za jej zaginieciem. Dlaczego?
1. Matka Iwony to książkowa psychopatka.
2.Iwona wzięła buty matki na obcasie na ta imprezę, co jej się nie spodobalo
3. Z powodu butow mogło dojść do kłótni, potem do rękoczynów, mogła ja pobić z ojczymem w mieszkaniu. Poszło to za daleko i Iwona mogla zostać pobita na smierć (nieumyślnie nawet)
4. Sąsiadka słyszała kłótnie matki z Iwona nad ranem
5. Sąsiadka widziała plamę krwi na parkingu przed mieszkaniem Iwony
6. Matka pare dni po zaginieciu Iwony miała dokładnie TE SAME GRANATOWE BUTY o ktore była wojna. Zapytana o te buty odpowiedziała ze zamówiła takie same - a one były specjalne na zamówienie…
7. Plama krwi na parkingu może świadczyć o wywiezieniu ciała samochodem wcześnie rano
8. Matka robiła remont łazienki tuż po zaginieciu Iwony
9. Matka promowała sie wszędzie na wywiadach, stroiła sie, mówiła z chłodem i bez empatii o Iwonie. Zle sie wypowiadała „strzeliła focha” „co? Ktos ja w tyłek klepnął i jej sie nie spodobało?” - to jej teksty
Dr_psycho - Proszę przyjrzyjcie sie MATCE IWONY WIECZOREK. Wg mnie to ona stoi za jej...

źródło: IMG_9536

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Dr_psycho:
W takich sprawach osoby najbliższe są jako pierwsze prześwietlane.
Większość spraw jest prosta, ale pozostają one nierozwiązywalne przez niefortunny zbieg okoliczności, brak dowodów czy zwykłą niekompetencję policji (bagatelizowanie sygnałów na wczesnym etapie).
Ze szczątkowych informacji powstają miejskie legendy.

Jaki byłby najprostszy scenariusz zniknięcia Iwony?
  • Odpowiedz
  • 0
@CzarnaSylweta: niekompetencja wszystkich jest powodem, zaniedbania i self promotion zamiast poważnego szukania Iwony (matka i Rutkowski np). Matka to manipulantka. Mroczna triada. ASPD psychopatka - znam się na tym. Nie jestem pierwsza osoba która podaje taka tezę. Powinno się sprawdzić remont łazienki. Iwona tam wg mnie straciła życie. Po co był remont łazienki zaraz po zaginieciu?
Dlaczego matka ma te same buty - granatowe szpilki które są na nagraniu z
  • Odpowiedz
  • 0
@booze_epicure: gdzie można zgłosić? Nie sądzę żeby jej już nie słyszeli. Widzę posty przed kilku lat na temat matki i dalej nic nie zrobili. Trzeba łazienkę sprawdzić. Ja czuje ze matka wie wszystko co się stało
  • Odpowiedz
znam się na tym


@Dr_psycho:

W skal 1-10 na ile można stawiać komuś diagnozy na podstawie zasłyszanych plotek z tabloidów?
Twoja hipoteza to fan fiction komplikujący sprawę. Podobne bajki ludzie pisali podczas 'obławy' na Grzegorza Borysa
  • Odpowiedz