Wpis z mikrobloga

to niech rodzice pilnują dzieci.


@Sandrinia: przenoszenie odpowiedzialności na rodziców to jakby tłumaczyć wpadnięcie dziecka do otwartej studzienki "niech rodzice pilnują"

Co innego jakby dziecko wsadziło rękę za płot z groźnym psem.
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac:

przenoszenie odpowiedzialności na rodziców to jakby tłumaczyć wpadnięcie dziecka do otwartej studzienki "niech rodzice pilnują"

Ale przecież dokładnie tak jest. Rodzice są odpowiedzialni za dziecko, nikt inny, więc to ich wina jeżeli dziecku z jakiegokolwiek powodu stanie się krzywda. I czemu nie odniesiesz się do drugiej części mojej wypowiedzi?

Co innego jakby dziecko wsadziło rękę za płot z
  • Odpowiedz
I czemu nie odniesiesz się do drugiej części mojej wypowiedzi


@Sandrinia: bo to oczywiste i z tym się zgadzam, ale to powinno być na pierwszym miejscu.

są odpowiedzialni za dziecko, nikt inny, więc to ich wina jeżeli dziecku z jakiegokolwiek powodu stanie się
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: zarządcy drogi i inne służby oczywiście też są winne. Ale rodzice moim zdaniem również, niestety jak jest dziecko to oczy trzeba mieć naokoło głowy. A co do psów to oczywiście zgodzę się że powinny być na smyczy, i to tak naprawdę niezależnie czy to większy pies, czy mały york. Ja nawet kota na smyczy trzymam i jak dziecko podchodzi to ostrzegam rodzica że nie wiem jak zareaguje więc lepiej
  • Odpowiedz
to niech rodzice pilnują dzieci


@Sandrinia: Otóż nie, jestem psiarzem i nigdy mój pies nie ma możliwości ugryzienia dziecka ani jakiegoś małego pieska, bo jest dobrze wychowany a w sytuacji kiedy jest ciasno na osiedlu, to mu po prostu zakładam kaganiec, bo jestem za niego odpowiedzialnym właścicielem, a nie jakimś psim tatą, a że dzieci biegają, to może im nóżki poucinać? Psiarska sekciaro, masz coś nie tak z mózgiem.
  • Odpowiedz
jak starzy nie wychowali, to dziecko musi nauczyć się na własnej skórze. Nie żal mi ani trochę takiego gówniaka.


@Kieres: właśnie o takich debilach jak ty mówię, po co się ujawniasz? powinni zrobić dla was jakieś getto i tam odseparować idiotów bo się nie nadajecie do życia w społeczeństwie
  • Odpowiedz