Wpis z mikrobloga

@Krolowa_Nauk: mój znajomy leń zawsze odpowiadał, że czuje się przez to zestresowany i że stara się.
Nic się nie starał oczywiście, bo miał gdzieś targety, tylko potem nikt mu dupy nie zawracał, żeby do HR nie doniósł. W UK robi.
  • Odpowiedz
  • 43
@onepnch: akurat nie robię przy taśmie, ale uważam, że to ich problem. Jeśli się nie wyrabiamy z zamówieniami, to znaczy, że potrzebują więcej ludzi, a nie, żebym szybciej robiła. W miejscu nie stoję.

@N4lesnik: za robienie szybciej nikt więcej nie zapłaci, a to nie jest tak, że specjalnie robię wolno. Robię po prostu w swoim tempie. Przyspieszę teraz to za dwie godziny będę robić jeszcze wolniej - bez
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk Ejjjjj!!!! Tak się nie gra w tę grę!!! Jeżeli będziesz wcześniej wstawać i nosić większy ciężar to aby patrzeć zostaniesz kierownikiem, potem dyrektorem, a siana będziesz miała tyle, że w kilka lat wykupisz cały biznes. W końcu właściciel tylko dokłada do interesu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 4
@Bertoos: ja to w ogóle oszukuję system, bo podjęłam decyzję o nie granie w grę pod tytułem "robienie kariery". Wyjechaliśmy z niebieskim za granicę, żeby sensownie zarabiać, wkrótce przyjdzie czas na dziecko i będę siedzieć w domu tak do 4 lat, a potem znów znajdę coś na niepełny etat, żeby mieć czas na życie, ale mieć przy tym na rachunki. Bardzo nie chcę być w pracy 8 godzin dziennie 5
  • Odpowiedz