Wpis z mikrobloga

#mecz piszę wciąż to samo od wielu lat. Oczywiście zawsze miałem mało plusów, bo pisałem niewygodne rzeczy. To powtórzę jeszcze raz, Polska reprezentacja się #!$%@?ła od porażki 0:4 z Danią w 2017 roku. Apelowałem o zmianę trenera, danie mu odmłodzić kadrę i czas. Był Brzęczek grający na alibi, Sousa który coś zrobił po czym uciekł, grubas (specjalnie z małej litery) który rozwalił kadrę i Santos który był kontynuacją dzieła zniszczenia czesia. Wielokrotnie tłumaczyłem, że trzeba przebudować kadrę, że to proces który trwa wiele lat. Ale kibice są nie nasyceni. Potrzebują sukcesu na dziś! I tak owszem myliłem się co do Probierza. Nie podobało mi się jego zatrudnienie. Ale się myliłem. Odmładza kadrę, zaczyna proces który powinien się zacząć w 2019 roku. Nie oczekuję niczego, poza odmłodzeniem i ulepszaniem gry (co właśnie robi). Na wyniki czekam do 2030 roku.
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@Franek_z_fabryki_firanek: no ludzie kochani. Nie mam takiego riserczu jaki posiada selekcjoner. Ale w pewnym sensie tak. Rozumiem, że ten Mielec i Tychy napisany jest humorystycznie. Ale powiem anegdotę. Akurat na meczu Czechy-Polska w Pradze (1:3), byłem w Czechach i oglądałem mecz w Czeskiej Televize. W studiu przed meczem, mówili właśnie o przebudowie (czeskiej) kadry. Na ten mecz zostało powołanych 16 piłkarzy z czeskiej ligi z czego 6 jako debiutantów. A ten
  • Odpowiedz
  • 0
@Franek_z_fabryki_firanek: żeby Tobie łatwiej zrozumieć. Mieliśmy już takie przebudowy za Engela, gdzie prawie pozbyto się piłkarzy Wójcika. Benhakkera, gdzie postawiono na Smolarka, Błaszczykowskiego, Boruca. Nie bał się dać rzepa na Cristiano Ronaldo w postaci Pawła Golańskiego czy Jakuba Wawrzyniaka. No i ostatnia przebudowa Nawałki, po mizerii Smudy i Fornalika. Tam też postawiono na graczy którzy często nie grali, albo wogóle. Porównaj skład na Euro 2012 z słynnym meczem z Niemcami w
  • Odpowiedz
  • 0
@Espedryl: możesz zargumentować swoją wypowiedź? Bo ja akurat jestem często krytyczny wobec siebie i przyznaję rację, jeśli ktoś wykaże, że się mylę czy nawet da do pomyślenia czy na pewno to co napisałem, jest prawdą.
  • Odpowiedz