Wpis z mikrobloga

#alkoholizm
Niestety po 10 miesiacach złamałem swoją abstynencje od alkoholu i wleciałem w 7 dniowy ciag 0,7l do 1l gdzies dziennie. Mam dużo pretensji do siebie. Ale pisze z konkretnym pytaniem bo czuję się fatalnie, mija gdzies 30h od odstawienia na detoks się nie mogę z pewnego względu. Mam hydroksyzyne ile jej zazyc zeby choc troche sie przespac? I mam też pregabe nie wiem czy w czymś pomożę też działa na GABA, a jak to jaką dawkę?
  • 27
  • Odpowiedz
  • 2
@BooB: Receptory GABA spieprzone, zresztą dojść do dobrego snu po używaniu alkoholu to zajmuje czasu. Najlepiej na mnie działała kiedyś mianseryna lub ketrel.
@H01W3D Waże około 80kg, plus minus...
  • Odpowiedz
  • 0
Przespałem noc, jako tako, w pewnych momentach budziłem się tak spocony, gdzies wystraszony, ze dramat. Ale spałem, sny byly z kosmosu i czapki, nie które były lekkim koszmarem, a nie którę jak piszesz bardzo odrealnione, ale bardzo rzeczywiste, przez chwilę miałem też swiadomy sen. Ale na pewno czuje się dużo lepiej, widzę zresztą w lustrze jak wyglądam. Nie będe się ratował benzo, odstawiłem paroksetyne (SSRI) przy ciągu więc wracam do niej brałem
  • Odpowiedz