Wpis z mikrobloga

@LostHoldenCaulfield: Ta, mimo że dosyć bluepillowe to jednak przyjemne marzenie - kochająca kobieta, wspólne spędzanie chwil, w przyszłości rodzina, dzieci, ale nasz Matrix ostatnio ostro szaleje. Co w sumie znów sprowadza się do tego co pisałem, albo walczymy z naturą (jeśli to nie jest symulacja) albo może po prostu doprowadzić do totalnego Chaosu? Przeciążyć symulację, wstrząsnąć jej podstawa...skoro i tak nic do stracenia w sumie nie mamy ( ͡°
  • Odpowiedz
@Sig_mar: Z tego co czytałem to rozwijanie świadomości jest wyjściem. Każde kłamstwo musi być obnażone. Polecam obczaić termin prisonplanet. To mi ładnie tłumaczy dlaczego moje całe życie to cierpienie i wszystkie kobiety to NPC. U jednych to od razu widać i innych trzeba trochę wiedzy, żeby red flagi zobaczyć.
  • Odpowiedz
@Sig_mar: Fajne. Patrzenie na wygląd jest debilne, bo a) Ci "przystojniacy" wyglądają jak debile, którzy w życiu książki nie dotknęli, nie wiem co tym jest atrakcyjnego b) Potem, zdrady, przemoc i gwałty i zakłamane płakanie - gdzie są normalnie mężczyźni? Trzeba być kompletną idotką, żeby być róchaną zostawianą kilka razu i nie łapać co się robi nie tak. Widziały gały co brały, masz problem kobieto, że wybierasz najgorszy typ mężczyzn.
  • Odpowiedz
Bardzo chciałbym poznać wspaniałą, dojrzałą emocjonalnie kobietę


@LostHoldenCaulfield: takich jest dużo, tylko one żeby spełnić te warunki które podajesz są już dawno po menopauzie. Starsze babcie często są bardzo dobrze wyważone emocjonalnie, dobrze znają życie i trafnie podpowiedzą. Młode to zawsze kierują się swoim emołszyn
  • Odpowiedz