Wpis z mikrobloga

Czy potrącenie rowerzysty to przestępstwo? To zależy od skutków tego zdarzenia. Jeśli rowerzysta nie odniósł obrażeń ciała i ma na przykład lekkie zadrapania, to będzie to wykroczenie. Natomiast gdy skutkiem zderzenia będzie na przykład złamana noga, to sprawca zdarzenia będzie odpowiadał za przestępstwo drogowe
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: ale Roman już wchodzi na obroty, które prezentował w latach 90. jak przychodził na różne debaty jeszcze jako student i prezes MW i kręcił gownoburze i wyzywal swoich oponentów xD eh. Ja to jestem zadziwiony tą jego zmianą. Niestety, jestem tak stary, że pamiętam jego zamordystyczne zapędy z czasów MW i LPR i ciężko mi uwierzyć w jego przemianę. Tym bardziej, że cała rodzina Giertychów od pokoleń to narodowcy
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: I co to niby wyjaśnia? Co niby zgasił, ten ekspert od mundurków szkolnych?Fakt pozostaje faktem- cwaniacy ślizgają się nie ponosząc żadnych konsekwencji. Ciekawe, czy Romuś tak samo gorliwie będzie bronił typka co się zabunkrował gdzieś w Dubaju, po tym jak zabił rodzinę na autostradzie. Bo może też się wszystko jakoś przedawni. Może Giertych wtedy puści taki tekst o nieukach do kogoś z rodziny ofiar, a Ty skomentujesz "króciutko z
  • Odpowiedz
@mlotan: Pisowska prokuratora tak to podciągała. Tak podciągała że sprawa się przedawniła. To tylko i wyłącznie pisowskiej prokuraturze może Cimoszewicz dziękować za taki a nie inny wyrok.
  • Odpowiedz
  • 5
@verda to prokuratura pisowska na siłę zaczęła szukać w tej sprawie przestępstwa, nic nie mogę znaleźć przez parę lat to sprawa się przedawniła tak samo jak inne tego typu sprawy, nie ma tu żadnego spisku by ratować polityka tylko nieudolność prokuratury pisowskiej
  • Odpowiedz
  • 4
@verda ale najlepiej zamiast zrozumieć co się stało i czemu sprawa się przedawniła, to lepiej używać jako argumentu wymyśloną w twojej głowie reakcje Giertycha na całkowicie inną sprawe xD
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: Co trzeba mieć w tej czerwonej głowie, żeby coś z włoskim ogierem lajkować/udostępniać? Wg niego przedawnienie sprawia, że nie ma winy i problemu. #!$%@?ć tych wszyskich celebrytów, polityków i sędziów. Kiedyś sam trafisz na polityka i mimo twojej racji będziesz w dupie. Nie osobiście ja, ale SLD się przejechało po moich znajomych, rodzina której się wyrzekł bo go gnębiła i miała w dupie jego choroby jego żonę z którą
  • Odpowiedz
@lukasz-lux to chyba mój pierwszy post tutaj, a pamiętam zbożową, astronautę i wcześniejsze. Jak czytam "króciutko" albo "petem" to wiem z kim mamy do czynienia. Popieraj Pana Adwokata ( specjalnie z dużej napisałem:D ) I tym samym kończę z Tobą jaką kolwiek polimikę. Nie ma sensu.
  • Odpowiedz
  • 2
@michau92 do przestepstwa nie doszło, bo nie znaleziono do tego dowodów a to se na siłę z wykroczenia chcieli zrobić przestępstwo to wina prokuratury, do tego nie wiadomo też czy do wykroczenia doszło być moze wina nie była po stronie kierowcy, ale wykroczenia nie badali bo woleli odrazu podciągnąć pod popełnienie przestępstwa
  • Odpowiedz